فوتبال اصفهانی
یک وبلاگ از یک اصفهانی برای اظهار نظر در مورد فوتبال اصفهان(سپاهان،ذوب آهن و...) البته به زبان خودمونی 
قالب وبلاگ
نويسندگان
لینک دوستان

 اصفهان - رییس هیات فوتبال استان اصفهان گفت: دیدگاه مدیران باشگاههای سپاهان و ذوب آهن درخصوص استفاده از بازیکنان بومی در تیمهای پایه این باشگاهها، برای آینده فوتبال اصفهان امیدوار کننده است.
    

 'علی اکبر ابرقویی نژاد' روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: با تغییرات بوجود آمده در مدیریت باشگاههای یاد شده، دیدگاه استفاده از بازیکنان بومی در تیمهای پایه استان اصفهان بوجود آمده است.
وی افزود: هیات فوتبال استان اصفهان از سالهای قبل نیز بر استفاده از بازیکنان بومی در تیمهای پایه این استان تاکید داشت اما متاسفانه چنین اعتقادی در دو باشگاه قدرتمند اصفهان وجود نداشت و در طی سالهای گذشته دو باشگاه یاد شده سعی کردند نیازهای خود را از نیروهای خارج از استان تامین کنند.
رییس هیات فوتبال استان اصفهان، افزود: حدود هشت هزار مسابقه در طول سال در استان اصفهان برگزار می شود که بخش بزرگی از آنها به برگزاری مسابقات تیمهای پایه اختصاص دارد.
وی افزود: استعدادهای خوبی در این مسابقات حضور دارند و اگر مربیان تیمهای پایه باشگاههای بزرگ استان این مسابقات را زیر نظر می گرفتند، می توانستند این استعدادها را برای پرورش جهت استفاده در تیمهای خود کشف کنند.
ابرقویی نژاد تصریح کرد: متاسفانه درگذشته علاقه مندی به استفاده از بازیکنان بومی برای استفاده در تیمهای پایه در باشگاههای ذوب آهن و سپاهان وجود نداشت.
وی در ادامه به تغییرات باشگاه فولاد ماهان نیز اشاره کرد و افزود: فولاد ماهان یکی از باشگاههای بزرگ در بخش فوتسال است و با آمدن 'ساکت' نگرش پرورش بازیکنان بومی برای پشتوانه سازی برای تیمهای فوتسال این باشگاه در فولاد ماهان اصفهان ایجاد شده است.
رییس هیات فوتبال استان اصفهان افزود: به نظر می رسد نگاهها نسبت به حمایت و استفاده از بازیکنان بومی در تیمهای فوتبال و فوتسال اصفهان درحال شکل گرفتن است و یک دوران جدید برای فوتبال و فوتسال اصفهان رقم خواهد خورد.
وی که به عنوان یکی از اعضای کمیته بازنگری اساسنامه فدراسیون فوتبال برگزیده شده است ، بازنگری اساسنامه فدراسیون فوتبال را یکی از ضروریات فوتبال کشور برشمرد و اظهار داشت: اساسنامه فعلی این فدراسیون سه سال و نیم قبل و همزمان با ریاست فعلی فدراسیون اجرایی شد.
وی با اشاره به اینکه نیاز بود تا برخی مواد به اساسنامه فدراسیون فوتبال اضافه و برخی نیز حذف شود،افزود: پس از گذشت این زمان،ایرادات اساسنامه فدراسیون مشخص و بازنگری کلی آن احساس شده است.
ابرقویی نژاد اظهار داشت: به اعتقاد من رییس فدراسیون فوتبال در زمینه اجرایی باید از قدرت بیشتری برخوردار باشد در حالیکه در اساسنامه فعلی فدراسیون، این اختیارات محدود است.
وی گفت: کمیته بازنگری اساسنامه فدراسیون فوتبال در حال بررسی است و تا آبانماه اساسنامه فدراسیون فوتبال را برای تصویب در مجمع فوق العاده فدراسیون فوتبال ارایه خواهد کرد.

[ ۱۳٩٠/٧/۳ ] [ ٧:۱٤ ‎ب.ظ ] [ محمد ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
RSS Feed

اتحادیه هواداران سایبری سپاهان اتحادیه هواداران سایبری سپاهان Online User
مشاهده جدول کامل ليگ برتر ايران
مشاهده جدول کامل ليگ فوتسال


Powered by WebGozar