فوتبال اصفهانی
یک وبلاگ از یک اصفهانی برای اظهار نظر در مورد فوتبال اصفهان(سپاهان،ذوب آهن و...) البته به زبان خودمونی 
قالب وبلاگ
نويسندگان
لینک دوستان

سه شنبه ۵ مهر ۱۳۹۰ - ۱۲:۲۷

به گزارش ایمنا، منصور ابراهیم زاده در نشست خبری پیش از دیدار با سوون در دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بازی سختی در پیش داریم. چون سوون به دنبال این است که با اختلاف پیروزی را از آن خود کند و به دور بعد صعود کند ما هم به فکر مساوی نیستیم. تساوی بازی قبل را هم فراموش کرده ایم و به تنها چیزی که فکر می کنیم پیروزی است تا با اقتدار به مرحله بعد برسیم.
وی در پاسخ به این سوال که برنامه ذوب آهن برای مهار تاکتیک سانتر از جناحین سوون چیست گفت: در بازی قبل ما به آنها اجازه بازی کردن در عمق را ندادیم. بنابراین طبیعی بود که به ارسال از جناجین روی بیاورند. در این موقعیت دو کار ویژه می توانیم انجام بدهیم. اول اینکه اجازه ندهیم توپ های هوایی ارسال کنند و دوم خود ما در توپ های بلند و بازی هوایی موفق عمل کنیم. اما با این حال بازیکنان ما در بازی قبل در سرزنی موفق بودند. البته می دانیم که تاکتیک آنها دوباره همین خواهد بود چون در بازی قبلشان با استفاده از همین روش ۳ گل به ثمر رساندند. اما وظیفه ما این است که از اشتباهات حریف استفاده کنیم. تنها اشتباه ما در آن دیدار هم همین بود که یک بازیکن را در هنگام دریافت گل در اختیار نداشتیم.
ابراهیم زاده با بیان اینکه نمی توان گفت کدام خط تیم فوتبال سوون خطرناک تر از سایر خطوط است تصریح کرد: سوون مجموعا تیم خوب و هماهنگی است. نمی توانم بگویم کدام خط بهتر کار می کند. این تیم وقتی دفاع می کند خوب دفاع می کند و در وقت حمله هم خوب حمله می کند.
وی در ارتباط با اظهار نظر سرمربی سوون در خصوص پیروزی قطعی تیمش گفت: هیچ مربی در جهان نیست که نگوید ما می بریم. همه از برد صحبت می کنند. اما ما وقتی می توانیم به هدف خود برسیم که جدا از تکنیک، تاکتیک های مورد نظر خود را هم پیاده کنیم تا جلوی موفقیت آنها را بگیریم.
ابراهیم زاده ادامه داد: تکنیک را در شرایطی می توان به خوبی اجرا کرد که مزاحمی نباشد. باید مهارت خود را بالا ببریم تا در شرایط سخت تکنیک صحیح ارائه بدهیم.
وی گفت: ذوب آهن منطقی بازی می کند نه احساسی. این هم از برگ های برنده ماست.
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در خصوص تعویض کره ای ها و سرعت بالای آنها اظهار داشت: مربی موفق است که با توجه به نتیجه و شرایط بازی تغییر تاکتیک بدهد و باید راهکاری داشته باشیم تا جلوی سرعت بالای آنها را بگیریم. ما در این بازی فقط به برد فکر می کنیم اما نمی توانم استراتژی ام برای این بازی خاص را شرح بدهم.

[ ۱۳٩٠/٧/٥ ] [ ۸:٤٤ ‎ب.ظ ] [ محمد ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
RSS Feed

اتحادیه هواداران سایبری سپاهان اتحادیه هواداران سایبری سپاهان Online User
مشاهده جدول کامل ليگ برتر ايران
مشاهده جدول کامل ليگ فوتسال


Powered by WebGozar