فوتبال اصفهانی
یک وبلاگ از یک اصفهانی برای اظهار نظر در مورد فوتبال اصفهان(سپاهان،ذوب آهن و...) البته به زبان خودمونی 
قالب وبلاگ
نويسندگان
لینک دوستان

محمد علی احمدی به خاطر کارت قرمزی که در بازی مقابل سوان سامسونگ دریافت کرده است در اولین بازی رسمی داخلی ذوب آهن نمی تواند بازی کند.
به گزارش پژواک به نقل از سایت فدراسیون فوتبال آلکس سوسی دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه ای به مهدی محمد نبی دبیرکل فدراسیون فوتبال اعلام کرد که محمد علی احمدی بازیکن تیم ذوب آهن که در بازی مقابل سوان سامسونگ کره جنوبی اخراج شده است در بازی فردای ذوب آهن مقابل نفت تهران نمی تواند حضور داشته باشد.
در این نامه که به صورت فوری برای فدراسیون ارسال شده، آمده است: " بر اساس بند چهار ماده ۶۹ رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۱ و بند دو قسمت سوم ماده ۳۸ قوانین انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا، تخلفات رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا به رقابت‌های داخلی هم منتقل می شود و بنابراین محمد علی احمدی به خاطر کارت قرمزی که در بازی مقابل سوان سامسونگ دریافت کرده است در اولین بازی رسمی داخلی ذوب آهن نمی تواند بازی کند. بر این اساس محمد علی ‌احمدی از بازی مقابل نفت تهران محروم شده است.
همچنین در این نامه فوری آمده است که دیگر بازیکن این تیم یعنی فرشید طالبی کارت زرد گرفته است و در صورتی که این بازیکن قبلا کارت زرد داشته باشد از اولین بازی ذوب آهن در فصل جدید مسابقات لیگ قهرمانان آسیا محروم خواهد بود و اگر نداشته باشد می تواند در اولین بازی ذوب آهن در فصل جدید رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا بازی کند.

[ ۱۳٩٠/٧/٩ ] [ ٥:۳٠ ‎ب.ظ ] [ محمد ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
RSS Feed

اتحادیه هواداران سایبری سپاهان اتحادیه هواداران سایبری سپاهان Online User
مشاهده جدول کامل ليگ برتر ايران
مشاهده جدول کامل ليگ فوتسال


Powered by WebGozar