فوتبال اصفهانی
یک وبلاگ از یک اصفهانی برای اظهار نظر در مورد فوتبال اصفهان(سپاهان،ذوب آهن و...) البته به زبان خودمونی 
قالب وبلاگ
نويسندگان
لینک دوستان

خبرگزاری ایمنا:‌ یکی از حاشیه‌های جالب بازی روز چهارشنبه ذوب‌آهن مقابل سوون سامسونگ کره جنوبی، حضور سرپرست سابق ذوب‌آهن در جایگاه شیشه‌ای ورزشگاه فولادشهر بود؛ این مسئله بهانه‌ای شد که با علی شجاعی پس از حذف ذوب‌آهن از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به گفتگو بنشینیم.


شنبه ۹ مهر ۱۳۹۰ - ۱۳:۰۹

به گزارش ایمنا،‌ علی شجاعی که روز چهارشنبه برای اولین بار پس از برکناری‌اش از سرپرستی ذوب‌آهن در ورزشگاه فولادشهر حضور پیدا کرده بود، در مورد این مسئله و حذف ذوب‌آهن و سپاهان از مسابقات لیگ قهرمانان با خبرنگار ایمنا به گفت‌وگو نشست:
عجیب بود که روز چهارشنبه در ورزشگاه فولادشهر دیده شدید.
اصلا هم عجیب نبود. ‌من بازی‌های دیگر را هم دنبال می‌کردم اما این بازی را دوست داشتم از نزدیک ببینم؛ در مورد وضعیت تیم مرتبا با ابراهیم‌زاده در تماس هستم و سرپرست موقت تیم نبودم که با رفتن از تیم دیگر بی‌خیال تیم شوم چراکه ذوب‌آهن تیم خودم است و به آن تعصب دارم؛ ‌خیلی دوست دارم در بازی‌های داخلی ذوب‌آهن هم حضور پیدا کنم اما واقعا وقت نمی‌کنم و تمام بازی‌ها را دنبال می‌کنم و با ابراهیم‌زاده در این مورد در تماس هستم.من وقتی تیم سوون گل اول را زد دیگر تحمل نکردم و نمی‌توانستم در ورزشگاه بنشینم و ورزشگاه را ترک کردم و وقتی به منزل رسیدم فهمیدم که ذوب‌آهن گل دوم را خورده و کار تمام شده است.
به نظرتان دلیل حذف ذوب‌آهن چه بود؟
ببینید؛‌بازیکنان تیم زحمت خود را کشیدند اما به واقع دست ابراهیم‌زاده خالی است؛ شما ببینید نبودن قاسم حدادی‌فر در خط هافبک تیم خیلی تاثیرگذار است او به عنوان یک هافبک خلاق در نتایج تیم تاثیرگذار است و همیشه خط هافبک ذوب‌آهن را رهبری و هدایت می‌کند. ضمن اینکه و نبود بازیکنانی که از تیم رفته‌اند تاثیرگذار است و نبود خلعتبری به عنوان یک مهره تاثیرگذار کاملا به چشم می‌آید.
پنالتی چطور؟
بعد از بازی با کارشناسان هم تماس گرفتم و آنها به من گفتند هرچه نگاه کردیم این صحنه پنالتی نبود. در هر صورت بازیکنان تیم زحمت خود را کشیدند و امیدواریم تیم در بازی‌های داخلی نتیجه بگیرد.
سپاهان چرا حذف شد؟
به نظر من اشتباه بصیرت در مورد این مسئله عجیب بود؛ خود من زمانی که می‌خواستم از تیم بروم،‌ تمام کارت‌های بازیکنان را که باید به AFC تحویل می‌دادیم به مسئولان باشگاه دادم و اگر این مراحل در باشگاه سپاهان هم اجرا می‌شد، هیچ مشکلی برای این تیم به وجود نمی‌آمد.
به هر حال اشتباه یک طرف قضیه بوده است؛ ضمن اینکه سپاهان امسال دستش از بازیکن خالی شد و چند بازیکن فیکس ملی‌پوش خودش را از دست داد و اینها بازیکنان کوچکی نبودند. ذوب‌آهن هم همین طور؛ اما من امیدوارم ذوب‌آهن بتواند پیشرفت قبلی خود را حفظ کند و بتوانند در مسابقات لیگ برتر نتیجه بگیرد.
به عنوان سرپرست سابق ذوب‌آهن، این اتفاقات در شغل سرپرستی تیم طبیعی است؟
نه؛ یک سرپرست تا زمانیکه بر سر کار خود است باید کار خود را به نحو احسنت انجام دهد؛ بصیرت چند سال سرپرست تیم بود و عدم تمرکز نمی‌توانست بر کار او تاثیر بگذارد زیرا کارهای بصیرت روی حساب بود؛ به هر حال این مسئله اکنون پیش آمده و نمی‌دانم اهمال کاری از کجا بوده است. حتی در لیگ داخلی ایران زمانیکه نماینده فدراسیون فوتبال برای مسابقات می‌آید، اسامی افرادی که ۳ اخطاره هستند را اعلام می‌کند اما در ضمن آن می‌گوید که اگر کس دیگری ۳ اخطاره است، ‌مسئولیت با خود تیم است. بلاخره تغییر و تحولات باشگاه سپاهان به این مسائل کمک کرده است؛ خود بازیکن هم باید در مورد این مسئله به مسئولان تیم خبر می‌داد. ما پارسال در بازی اول مسابقات آسیایی رجب‌زاده را به دلیل اینکه در مس کرمان ۲ اخطاره شده بود، در بازی استفاده نکردیم.
همه دوست دارند بدانند چه شد  که فوتبال اصفهان به اینجا رسید؟
سقف قراردادها در این مسئله تاثیرگذار بود؛ باید دید چرا بازیکنان سپاهان نماندند. قبلا هیچ سقفی در کار نبود و بازیکنان به راحتی با تیم‌ها قرارداد می‌بستند و به هر حال باید برای رشد فوتبال اصفهان فکر کرد.

[ ۱۳٩٠/٧/٩ ] [ ٥:٥٧ ‎ب.ظ ] [ محمد ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
RSS Feed

اتحادیه هواداران سایبری سپاهان اتحادیه هواداران سایبری سپاهان Online User
مشاهده جدول کامل ليگ برتر ايران
مشاهده جدول کامل ليگ فوتسال


Powered by WebGozar