فوتبال اصفهانی
یک وبلاگ از یک اصفهانی برای اظهار نظر در مورد فوتبال اصفهان(سپاهان،ذوب آهن و...) البته به زبان خودمونی 
قالب وبلاگ
نويسندگان
لینک دوستان

خبرگزاری ایمنا: در جلسه امروز مسئولان استان با مدیران شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی کشور شرکت سیمین، به عنوان پیمانکار آینده ورزشگاه نقش‌جهان معرفی شد.


یکشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۰ - ۱۲:۵۷
به گزارش ایمنا، مدیران استان در هفته‌های گذشته به دنبال این بودند که با انتخاب این شرکت به عنوان پیمانکار ورزشگاه نقش‌جهان به کار ورزشگاه سرعت دهند بنابراین به صورت چراغ خاموش، جلساتی با مدیران این شرکت برگزار کرده و پس از اینکه شرکت موافقت خود را برای ساخت ورزشگاه اعلام کرد، در جلسه صبح امروز آن را به مسئولان شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی کشور معرفی کردند.
قرار است شرکت سیمین که در استان اصفهان پروژه‌های بسیاری را به سرانجام رسانده، مدیریت این ورزشگاه را بر عهده بگیرد و در روزهای آینده کار خود را در نقش‌جهان آغاز کنند.
با توجه به توان مالی شرکت سیمین و دید ورزشی مدیران این شرکت، بسیاری بر این باورند که ورزشگاه نقش‌جهان در زمانی زودتر از وعده مدیران استان به سرانجام برسد.
گفتنی است، خبرگزاری ایمنا در تاریخ ۲۱ شهریور، خبر حضور این پیمانکار در ورزشگاه نقش‌جهان را اعلام کرده و از احتمال بسیار حضور این پیمانکار در ورزشگاه نقش‌جهان خبر داده بود.
پیش از این در روزهای مختلف اخبار مختلف و ضد و نقیضی در مورد ورزشگاه نقش‌جهان به گوش رسیده و گفته می‌شد با وجود مخالفت برخی مخالفان در تهران، قرار است یکی از پیمانکاران بومی و شناخته شده اصفهان ساخت ورزشگاه نقش‌جهان را بر عهده بگیرد.
گفته می‌شود مدیران استان در حال حاضر به دنبال این هستند که ساخت ورزشگاه را به این پیمانکار اصفهانی محول کنند تا با مدیریت و نظارت استانداری، ساخت ورزشگاه نقش‌جهان هرچه سریعتر آغاز شود.
گویا قرار است مسئولان پس از آغاز ساخت و تکمیل بخش‌هایی از ورزشگاه نقش‌جهان، نسبت به پرداخت هزینه‌های پیمانکار مورد نظر اقدام کنند چراکه بودجه مورد نظر برای ورزشگاه هنوز تخصیص نیافته است.

[ ۱۳٩٠/٧/۱٠ ] [ ٦:٠٦ ‎ب.ظ ] [ محمد ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
RSS Feed

اتحادیه هواداران سایبری سپاهان اتحادیه هواداران سایبری سپاهان Online User
مشاهده جدول کامل ليگ برتر ايران
مشاهده جدول کامل ليگ فوتسال


Powered by WebGozar