فوتبال اصفهانی
یک وبلاگ از یک اصفهانی برای اظهار نظر در مورد فوتبال اصفهان(سپاهان،ذوب آهن و...) البته به زبان خودمونی 
قالب وبلاگ
نويسندگان
لینک دوستان

خبرگزاری ایمنا: ‌مدیرکل ورزش وجوانان استان اصفهان گفت: باتوجه به روند روشن مذاکرات درجلسات مختلف که باحضور استانداراصفهان برگزارشده، انتظار ها درخصوص بهره برداری از پروژه عظیم جهان این بار، دیگر به پایان می رسد و عملیات اجرایی تکمیل ورزشگاه نقش جهان به زودی آغاز می‌شود.


دوشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۰ - ۱۲:۲۸

به گزارش ایمنا، رشید خدابخش با اشاره به جلسه روز گذشته مدیران استان با مسئولان شرکت توسعه برای معرفی پیمانکار مد نظر مسئولان استان گفت: با نگاه مثبت مسئولان استان و تعاملی که در اصفهان برای تکمیل پروژه ورزشگاه نقش جهان بوجودآمده و پس از هماهنگی هایی که بین وزارت ورزش وجوانان با استان صورت گرفته بسیاری از موانع برطرف شده واین پروژه روند پایانی انتقال به استان را می گذراند.
وی ادامه داد: دراین جلسه مقرر شد در تحویل پروژه به استان تسریع صورت گیرد تا با روشن شدن قطعی وضعیت پیمانکار قبلی، پیمانکار جدید انتخاب شود و با رعایت امور قانونی و حقوقی و تعیین اعتبار پس از هفت ماه این پروژه به بهره برداری برسد.
مدیرکل ورزش وجوانان استان اصفهان در مورد زمان بهره‌برداری از ورزشگاه نقش‌جهان تصریح کرد: پس از انتقال قانونی این پروژه به استان، هفت ماه تا تکمیل آن فرصت نیاز هست که امیدواریم هرچه زودتر و تا دوماه این اتفاق رخ دهد و تا پایان امسال یا اوائل سال آینده مردم اصفهان به انتظار به حق خودبرسد.

[ ۱۳٩٠/٧/۱۱ ] [ ٧:٤۱ ‎ب.ظ ] [ محمد ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
RSS Feed

اتحادیه هواداران سایبری سپاهان اتحادیه هواداران سایبری سپاهان Online User
مشاهده جدول کامل ليگ برتر ايران
مشاهده جدول کامل ليگ فوتسال


Powered by WebGozar