فوتبال اصفهانی
یک وبلاگ از یک اصفهانی برای اظهار نظر در مورد فوتبال اصفهان(سپاهان،ذوب آهن و...) البته به زبان خودمونی 
قالب وبلاگ
نويسندگان
لینک دوستان

خبرگزاری ایمنا: روز یکشنبه خبری در مورد انتخاب شرکت سیمین سپاهان به عنوان پیمانکار ورزشگاه نقش‌جهان بر روی خروجی خبرگزاری ایمنا قرار گرفت.


سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۰ - ۱۴:۱۴

به گزارش ایمنا، مشکلات ساخت ورزشگاه نقش‌جهان که گویا هیچ وقت تمامی ندارد باعث شده که در حال حاضر رسانه‌های گروهی توجه ویژه‌ای به این مسئله از نشان دهند. پس از انتخاب شرکت سیمین سپاهان به عنوان پیمانکار ورزشگاه نقش‌جهان، کارشناسان این شرکت راهی ورزشگاه شده و برای زمانبندی ساخت ورزشگاه و بررسی وضعیت ورزشگاه به ورزشگاه نقش‌جهان رفتند اما بررسی‌های کارشناسان این هیات از خبری تلخ پرده برداشت.
محمودرضا مومن‌زاده، قائم مقام مدیرعامل و مدیر پروژه‌های شرکت سیمین در گفتگو با ایمنا در مورد این مسئله اظهار داشت: ورزشگاه نقش‌جهان زمانی قابل بهره‌برداری خواهد بود که همه بخش‌های آن تکمیل شده و هیچ مشکلی نداشته باشد؛ من با توجه به حجم کار و پس از مطالعاتی که در مورد این ورزشگاه داشتم، متوجه شدم که در حال حاضر تنها ۴۰ درصد از ورزشگاه ساخته شده و اگر بخواهیم کار را ادامه دهیم، به حدود ۷ تا ۸ ماه فرصت احتیاج داریم.
* برای رفع اشکالات سازه قبل ۱۰ ماه زمان می‌خواهیم
اما مومن‌زاده در بین اظهارات خود از حقایق تلخی پرده برداشت که بدون شک سئوالات بسیاری را در ذهن مردم اصفهان ایجاد می‌کند.
وی به اشکالات سازه قبلی ورزشگاه نقش‌جهان اشاره کرد و ادامه داد:‌ متاسفانه در ساخت سازه قبلی ورزشگاه نقش‌جهان مشکلاتی وجود دارد و این مشکلات زمان کار را عقب می‌اندازد؛ سازه قبلی اشکالات فنی زیادی دارد که به نظر من این اشکالات ناخواسته صورت گرفته اما رفع مشکلات سازه نزدیک به ۱۰ ماه زمان احتیاج دارد.
* در خوشبینانه ترین حالت نقش‌جهان ۱۴ ماه دیگر به بهره‌برداری می‌رسد
مدیر پروژه‌های شرکت سیمین بیان داشت: پیش‌بینی‌های ما به گونه‌ای بوده که کار ادامه ساخت ورزشگاه نقش‌جهان و رفع نواقص سازه فعلی را به صورت همزمان انجام دهیم بنابراین برای انجام این دو فعالیت به زمان ۱۴ تا ۱۵ ماه احتیاج داریم اما در کل وقتی قرارداد تحویل کار به ما امضا شد می‌توانم زمان دقیق را اعلام کنم.
وی تصریح کرد: هنوز هیچ قراردادی با ما امضا نشده و ما هم‌اکنون در فاز مطالعات پروژه و شروع کار قرار داریم و تنها زمانیکه قرارداد امضا شد، می‌توانیم نسبت به اعزام نیروی کار به ورزشگاه اقدام کنیم.
مومن‌زاده در پاسخ به سئوالی در مورد جزئیات مشکلات فنی سازه بیان داشت: نمی‌خواهم جزئیات این مشکلات را عنوان کنم و می‌دانم که هیچ یک از اشکالات سازه عمدی نبوده است اما در برخی سازه‌ها طول تیرهای ۲۵ متری بیشتر از میزان استاندارد بوده و به دلیل اهمیت سرعت در ساخت ورزشگاه، مشکلاتی به وجود آمده است.
وی اضافه کرد: مردم اصفهان مطمئن باشند که در کنار سرعت کار، ایمنی هم برای ما اهمیت خواهد داشت و مطمئن باشند در صورت انعقاد قرارداد در نهایت سرعت کار تکمیل ورزشگاه را انجام می‌دهیم.
* به دنبال سود مالی در نقش جهان نیستیم
مدیر پروژه‌های شرکت سیمین در پاسخ به سئوالی در مورد مشکلات مالی ورزشگاه افزود: در ساخت ورزشگاه نقش‌جهان به دنبال سود مالی نیستیم و ساخت ورزشگاه برایمان از اهمیت بیشتری برخوردار است.

[ ۱۳٩٠/٧/۱٢ ] [ ٦:٠۳ ‎ب.ظ ] [ محمد ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
RSS Feed

اتحادیه هواداران سایبری سپاهان اتحادیه هواداران سایبری سپاهان Online User
مشاهده جدول کامل ليگ برتر ايران
مشاهده جدول کامل ليگ فوتسال


Powered by WebGozar