فوتبال اصفهانی
یک وبلاگ از یک اصفهانی برای اظهار نظر در مورد فوتبال اصفهان(سپاهان،ذوب آهن و...) البته به زبان خودمونی 
قالب وبلاگ
نويسندگان
لینک دوستان

اختصاصی ایمنا/ بدهی‌های سپاهان امروز پرداخت می‌شود
جلسه هیات مدیره سپاهان برای حل مشکلات مالی
   
خبرگزاری ایمنا:‌ مدیران باشگاه سپاهان ظهر امروز در مجتمع فولاد مبارکه گرد هم جمع شده‌اند تا برای حل مشکلات مالی باشگاه تصمیم‌گیری کنند.


چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۰ - ۱۲:۵۴

به گزارش ایمنا، پس از کش و قوس‌های فراوان مدیران باشگاه سپاهان و اعضای هیات مدیره کارخانه فولاد مبارکه ظهر امروز گرد هم جمع شدند تا برای حل مشکلات مالی سپاهان تصمیم‌گیری کنند.
علیرضا رحیمی در گفتگو با ایمنا در مورد اتفاقات روزهای گذشته و اینکه دیروز اعلام کرده بود برخی مسائل را اعلام می‌‌کند، گفت: ‌چیز خاصی نبود من آمده‌ام مشکلات باشگاه را حل کنم و نمی‌خواهم در پر قو مدیریت کنم؛ هیچ باشگاهی نیست که مشکل نداشته باشد و مشکلات برخی باشگاه‌ها بیشتر از ماست.
وی در مورد اتفاقات برنامه ۹۰ و مسائل آن ادامه داد: اصلا در مورد مسائل ۹۰ حرف نمی‌زنم و اصلا وارد مسائل گذشته نمی‌شوم؛ من اجازه نمی‌دهم باشگاه وارد حاشیه شود؛ ممکن است در هیات مدیره آنها با خودشان بحث داشته باشند اما من اجازه نمی‌دهم باشگاه وارد این مسائل شود.
مدیرعامل باشگاه سپاهان در مورد مشکلات مالی باشگاه اضافه کرد: اکنون یک جلسه در فولاد مبارکه داریم تا مشکلات تیم را حل کنیم و مطمئنم با جلسه امروز همه مشکلات تیم حل می‌شود.

 

آفرین به آقای رحیمی.ایشون واقعاً باید اجازه ندهند که دعواها و تسویه حساب های دیگران باشگاه و تیم را بهم بریزه.سپاهان به آرامش نیاز داره.همه هوادارها باید در جهت آرامش تیم از آقای رحیمی حمایت کنند.

[ ۱۳٩٠/٧/۱۳ ] [ ٦:٠۱ ‎ب.ظ ] [ محمد ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
RSS Feed

اتحادیه هواداران سایبری سپاهان اتحادیه هواداران سایبری سپاهان Online User
مشاهده جدول کامل ليگ برتر ايران
مشاهده جدول کامل ليگ فوتسال


Powered by WebGozar