باز هم مصاحبه بنگر علیه سرمربی سپاهان!!!

بنگر: من سپاهانی هستم نه لوکا که...
وقتی درگیری حسینی و ساکت را دیدم تلویزیون را خاموش کردم
   
خبرگزاری ایمنا: به نظر می‌رسد اعتراض بازیکنان تیم سپاهان به سرمربی و مدیران باشگاه تبدیل به یک اپیدمی شده و بعد از فرزاد حاتمی اکنون نوبت به بنگر رسیده که علیه لوکا بوناچیچ حرف بزند و نسبت به عملکرد او انتقاد کند.


سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۰ - ۱۵:۲۴

محسن بنگر که در بازی سپاهان مقابل سایپا بر روی نیمکت نشسته بود، پیرامون دلایل نیمکت‌نشینی و اتفاقات روزهای اخیر سپاهان با خبرنگار ایمنا به گفتگو نشست.
گویا از نیمکت نشینی خیلی ناراحت شده‌ای؟
چرا از خود سرمربی دلیلش را نپرسیدید؟
خب سرمربی خودش تشخیص می‌دهد چه کسی را در بازی بگذارد.
نخیر؛ به نظر من در سپاهان لوکا تشخیص نمی‌دهد؛ مربی باید خودش تشخیص دهد که چه کسی را در زمین بگذارد، نه اینکه کمک مربی به او بگوید که بازیکنان پشت سر تو حرف می‌زدند و او هم گوش کند و بازیکن را نیمکت نشین کند. لوکا بین بازیکنان جاسوس گذاشته است؛ در همه جای دنیا کمک مربی امین بازیکن است و بازیکن با او حرف می‌زند و به او اعتماد دارد؛ خود من چند سال در سپاهان بودم و در این چند سال از قنبری گرفته تا ابراهیم‌زاده و بقیه مربیان امین من بودند و هرچه به آنها می‌گفتم بین خودمان باقی می‌ماند اما صدری، کمک مربی جدید سپاهان یک جاسوس است و هرچه سر تمرین می‌شنود به لوکا گزارش می‌دهد و فکر می‌کنم لوکا از او خط می‌گیرد.
البته طبیعی است که سرمربی تیم با مربی مشورت کند؛ اینطور نیست؟
مشورت چیز دیگری است؛ سئوال من این است. آیا من که ۸ سال از همه چیزم برای سپاهان گذاشتم دلسوز سپاهان هستم یا صدری که در چند ساعت بار و بندیلش را جمع می‌کند و می‌رود؟
نمی‌داند که این تیم را امسال من جمع کردم و آنها جمع نکردند؛ نمی‌دانند اگر من نمی‌ماندم سید جلال و محرم نمی‌ماندند؛ اگر من نمی‌ماندم رحمان احمدی به سپاهان نمی‌آمد؛ اینها را نمی‌داند؛ من سپاهانی هستم نه لوکا که ۲ ماه آمده و وقتی شرایط را مساعد نبیند مثل ۴ سال پیش از سپاهان می‌رود.
یعنی فکر می‌کنی به دلیل این در ترکیب نبودی که پشت سر تو برای لوکا حرف زدند؟
صد درصد به این دلیل است؛ ‌حتما اینها وقتی شب می‌خوابند هم راحت می‌خوابند و پیش خودشان فکر می‌کنند پولی که می‌گیرند حلال است.
لوکا گفته بود بازیکنان ایرانی مغرور هستند و انتقاد پذیر نیستند.
جالب این است که در بین مربیان خارجی او اینگونه می‌گوید؛ بازیکنان ایرانی همه انتقاد پذیر هستند و نمی‌دانم چرا این حرف را می‌زند. من بر علیه لوکا حرف نمی‌زنم چون به نظر من او به شخصه آدم خوبی است اما یه بدی‌هایی دارد و دهن بین است و کار او خیلی زشت است که دهن بین شده است.
فکر نمی‌کنی بیش از حد حساس شده‌ای؟ لوکا ۴ سال پیش هم مربی سپاهان بود و نتایج خوبی با این تیم کسب کرد.
لوکا آن زمان اینجوری نبود؛ آن سال خیلی بهتر از الان بود و اکنون اینگونه شده است.
پس برای اعتراض بر روی نیمکت موسیقی گوش می‌دادی؟
نه؛ برای اعتراض نبود؛ بر روی نیمکت ما از تدارکات گرفته تا سرمربی و مربی سر و صدا می‌کنند و اگر یک بازیکن در بازی نباشد از سر و صدا سردرد می‌گیرد؛ من حداقل آهنگ گوش دادن که سردرد نگیرم و صدای آنها را نشنوم و راحت بازی کنم.
بگذریم؛ با وضعیتی که بر تیم و باشگاه حاکم است به نظرت سپاهان هنوز مدعی است؟
صد درصد؛ تیم ما خیلی خوب است اگر آقایان اجازه دهند و بگذارند مربی راحت خودش تصمیم بگیرد، تیم می‌تواند نتیجه بگیرد.
یعنی حاشیه‌ها بر عملکرد تیم تاثیر نمی‌گذارد؟
نه. تیم ما آنقدر خوب است که حاشیه‌ها هیچ تاثیری روی آن نمی‌گذارد.
نظرت در مورد حذف سپاهان از آسیا چیست؟
در بازی با السد ما نیمه اول خوب بودیم؛ در بین دو نیمه تغییر تاکتیک دادیم و تعداد هافبک‌ها کم شدند؛ نمی‌دانم چرا فقط برای استقلال و پرسپولیس کارشناس است اما برای بازی‌های ما هیچ کس کارشناسی نمی‌کند و این دلایل را بررسی نمی‌کند.
در مورد حذف سپاهان از مسابقات آسیایی حرفی با هواداران نداری؟
به هر حال هواداران دیدند که در آن شرایط و در نیمه اول خوب بازی کردیم تا اینکه لوکا در نیمه دوم دست به سیستم تیم زد و هوا هم گرم شد و موقعیت‌های خوبی نداشتیم؛ ما هرچه داشتیم گذاشتیم و اشتباه هر کس بوده ما اکنون حذف شدیم.
به نظرت مقصر چه کسی بود؟
برخی می‌گویند رحمان مقصر است اما به نظر من او اصلا مقصر نیست؛ رحمان یک بازیکن است و من هم یک بازیکن هستام و وقتی با رحمان صحبت می‌کردم متوجه شدم که او اصلا مقصر نیست؛‌ رحمان هیچ تقصیری ندارد و به نظر من باشگاه باید پاسخگوی این اتفاق باشد ضمن اینکه او در بازی‌های گذشته بهترین بازیکن ما بوده هرچند که این آقا پشت سر من و رحمان به لوکا حرف زده و باعث شده که او من و رحمان را در بازی سایپا بازی ندهد.
نظرت در مورد اتفاقات دیشب برنامه ۹۰ چیست؟
من هیچ نظری ندارم و آنها بزرگتر هستند و همه چیز را می‌دانند اما بهتر بود هیچ یک از آنها در برنامه ۹۰ نمی‌آمدند و بهتر بود که این صحبت‌ها جلوی میلیون‌ها نفر از مردم پیش نمی‌آمد. من به عنوان یک سپاهانی از این مسائل خجالت کشیدم. ساکت سال‌ها برای سپاهان زحمت کشید و حسینی و رحیمی هم اکنون برای تیم زحمت می‌کشند و امیدوارم این مسائل دیگر در سپاهان وجود نداشته باشد. من خودم وقتی این بحث‌ها را دیدم تلویزیون را خاموش کردم.
گفتگو: مسعود سعیدی

 

من که اگه جای لوکا بودم بنگر را از حضور در تمرینات محروم می کردم.بنگر هر چی هم که بزرگ باشه و برای تیم زحمت کشیده باشه حق نداره علیه سرمربی تیم مصاحبه کنه.بزرگترین مربی های دنیا هم بزرگترین بازیکنان دنیا را به خاطر مصاحبه علیه عملکردشون جریمه می کنند دیگه بنگر که در مقابل اون ها کسی نیست.

در ضمن محسن جون شما هر کاری هم در سپاهان کردی پولش را گرفتی.خوبش را هم گرفتی.مفتی بازی نکردی که منت می ذاری.

بعدشم انتشار اخبار تیم و علیه سرمربی حرف زدن تو فیس بوک فکر کنم معادل همون جاسوسی باشه که شما بهش تاکید داری.مواظب باشه غرورت سابقه و کیفیت بازیت را تحت تاثیر قرار نده.همه هوادارها تو را دوست دارند چون هیچ وقت به ضرر مصالح تیم کاری نکردی.اما الان با این حرفات داری برای تیم مشکل ساز می شی.

/ 0 نظر / 6 بازدید