سپاهان و مشکل دو کارته بودم رحمان احمدی

متاسفانه با وجود نتیجه نسبتا خوبی که سپاهان تو بازی رفت در مقابل السد گرفت و یک بر صفر پیروز شد دو کارته بودن رحمان احمدی همه چیز را بهم ریخته.الان هوادارهای سپاهان خیلی نگران هستند که عاقبت بازی رفت چی می شه؟آیا 3-0 بازنده اعلام می شیم یا همون 1-0 برنده؟!

عده ای از هوادارها طبق عادتی که از اواخر فصل قبل پیدا کردند و همه مشکلات را گردن مدیران باشگاه می اندازند این مشکل را هم مرتبط با مدیران باشگاه بخصوص رئیس هیئت مدیره یعنی آقای حسینی می دونند.اینکه چه اتفاقاتی بعد از فصل گذشته افتاد هم تاریخش گذشته و هم در حال حاضر حس اظهار نظر در موردش نیست ولی دو تا مورد در مورد قضیه رحمان احمدی هست:

یک اینکه، وظیفه رسیدگی به امور مختلف تیم از تمرینات تا بازیکنان و از این دست به عهده سرپرست تیم هست و به نظر من اولین اهمال کاری توسط آقای بصیرت صورت گرفته.نه اینکه سال ها زحمت ایشون و محبوبیت شون زیر سوال بره ولی به هر حال قصوری از طرف ایشون باعث این مشکل شده.

دوم اینکه کسانی که مشکل را مرتبط با آقای رحیمی و حسینی می دونند یعنی تا قبل از این آقایون آقای ساکت لیست بازیکنان را چک می کردند؟!

متاسفانه اظهار نظرهای احساسی اخیراً توسط هواداران سپاهان زیاد دیده می شه که برای هوادارهایی که ادعای حرفه ای گری دارند درست نیست.

به هر حال امیدوارم که نتیجه بازی تغییر نکنه و اگر هم نتیجه عوض شد بچه ها تو قطر با اقتدار بازی کنند و به لطف خدا به مرحله بعد صعود کنند. 

/ 0 نظر / 7 بازدید