افتتاح مجدد لیگ با اجازه کیروش و دوستان

خب بعد از شکست تیم میلی منتخب سرخابی ها باز لیگ می خواد شروع بشه.یکشنبه یه بازی فوق العاده حساس داریم که هر جور شده باید ببریم.به قول معروف از نون شب واجب تر هست.

با نتایجی که از بازی های دوستانه تیم در این مدت دیدم ظاهراً ضعف دفاع همچنان پای برجاست.نمی دونم تو تمرینات چکار می کنند ولی این تیم باید دفاعی چیده بشه تا بتونه به مرور وضع دفاعیش بهتر بشه.خط دفاع اوضاع خوبی نداره.یه ترکیب دفاعی و بازی دفاعی(چیزی که اصلاً ازش خوشم نمیاد) می تونه موقت تیم را سرپا نگه داره.

تو این مدت شایعه پیوستن عقیلی به سپاهان در پایان فصل بود و البته با مصاحبه خودش.شخصاً این احتمال را حدود 60 درصد می دونم.همینطور حضور احتمالی حاج صفی در پایان فصل.حس می کنم حاج صفی دیگه اون حاج صفی گذشته نیست.امیدوارم نامردی نکنه و مثل بنگر سر از سرخابی ها در نیاره.ولی بهش شک دارم.هیچ سپاهانی ای مثل محمود محرم ندیدم.اسوه غیرت واقعاً این دو تا بودند و هستند.حتی به امید ابراهیمی هم اعتماد ندارم.شاید روزی با این همه هیاهوی هوادارها که اون را با غیرت می خونند مثل محسن به تیم پشت کرد و رفت.دوست ندارم چنین بازیکنانی را بزرگ شون کنند و بعد که رفتند بگیرندشون به باد بد و بیراه.امید یه بازیکن خوب و فداکار هست اما یک سپاهانی اصیل نیست.

این چند وقت خیلی گیر و گرفتار بودم.حس مطلب نوشتن نداشتم و فقط می خوندم.حالا امروز دیگه شاهکار کردم.امیدوارم استقلال را ببریم.خیلی دوست دارم برم ورزشگاه.تا ببینم چی می شه.

/ 2 نظر / 14 بازدید
پاور هاستینگ

سلام دوست من خسته نباشبد وبلاگ خوب و زیبایی داری با کمترین هزنیه میتونید یک وب سایت زیبا و مستقل با طراحی رایگان راه اندازی کنید با من تماس بگیر تا توضیحات بیشتر بدم ...... 09358277721 09354556918 021-66054902 powerhosting.ir@gmail.com www.powerhosting.ir/convert-blog-to-website راه اندازی فروشگاه آنلاین راه اندازی فروش کارت شارژ آنلاین راه اندازی تالار گفتگو و فروم راه اندازی سایت دانلود راه اندازی سایت چت و ..... دامین ir یکساله 4500 دامبن ir پنج ساله 14500 دامین com یکساله 40000

کوروش

حاج صفی و امید ابراهیمی اگه تو ی سپاهان نباشند احتمالا به سمت قلعه نویی می روند.البته حق هم دارند.به هر حال قلعه نویی خیلی به انها اعتقاد داره.هر چند ممکنه پیشنهادهای مالی سنگین از طرف هر تیمی(خصوصا پرسپولیس)انها را وسوسه کنه.در هر صورت فوتبال حرفه ای همینه و اشکالی وارد نیست.حتی به بنگر.