دومین باخت پیاپی و باز هم افزایش اعتراض هوادارهای احساسی

متاسفانه امروز تو بازی ای ندیدم برای دومین هفته پیاپی باختیم تا بدونیم درسته سپاهانیم اما می تونیم دو بار هم پشت سر هم ببازیم.قطعاً مشکلات فنی توی تیم هست که باعث این دو باخت شده.

هفته های قبل نسبت به عملکرد محمدباقر صادقی اظهار نگرانی کرده بودم و حالا هم ظاهراً روی اشتباه اون گل را خوردیم اما به قول کرانچار مهجمان بیشتر مقصر هستند تا صادقی.همیشه تیمی که گل نزنه گل می خوره.شعار نیست.واقعیت هست.چون وقتی تیمی گل نزنه فشار بازی منتقل می شه به خط دفاع.البته بر عکس هم هست.وقتی دفاع و دروازه مطمئن نباشه خط حمله هم کارآیی خودش را از دست می ده.

چیزی که مسلم هست تیم ما هنوز هماهنگ نیست.چه در دفاع و مهمتر از اون در خط هافبک و تا حدودی هم حمله.اما خط هافبک مون تو بازی های این فصل واقعاً ناهماهنگ بازی کرده.خط هافبک کامل کننده دفاع و حمله است.باید از میانه زمین پوشش خوبی برای دفاع باشه و اجازه بازی سازی را به حریف نده و از اون طرف باید با بازی سازی خودش خط حمله را برای رسیدن به گل هدایت کنه.به نظر من مشکل اصلی تیم در خط هافبک هست.

شاید اگه یه هوادار غیر منطقی و خرافی بودم می گفتم از وقتی محرم به خط هافبک اضافه شده ناکامی های ما شروع شده.اما مشکل محرم نیست و نبوده.مشکل همون ناهماهنگی تیم به خصوص در میانه هست.

کرانچار یالا که می دونم تیم را درستش می کنی.

به امید روزهای خوبی سپاهان در آینده

/ 4 نظر / 13 بازدید
بابک آراسته

لیگ اصلا برای من مهم نیست امیدوارم بتونیم در آسیا نتیجه بگیریم.

حج میتی منتشری

به رحیمی حالی می کنیم یه وجب ماست چقدر کره داره.اتحادیه تون 1200 نفر بیشتر جمع نکردید.شما این کاره نیستید تازه به دوران رسیده ها.خشایاره هم که رفت سربازی شرش کم

موفقیت در کمین شماست

امروز گامی برای موفقیت برداشته اید؟ مجموعه ی آموزشی سریع خوانی همراه با نرم افزار ارائه شده توسط استاد بزرگ کتاب خوانی جهان مجموعه ی 7 راز بزرگ انگیزه مجموعه ی آموزشی استفاده از قدرت حافظه مجموعه ی آموزشی استفاده بهینه از شرایط بد و بدشانسی ها مجموعه ی آموزشی تفکر تحول برانگیز مجموعه ی آموزشی تمرکز جادویی مجموعه ی آموزشی راه های اجرایی کسب ثروت مجموعه ی آموزشی مثبت اندیشی و اعتماد به نفس مجموعه ی آموزشی پیروزی در تعاملات روزانه بسته ی آموزشی نکات طلایی برای موفقیت دانشجویان بسته ی آموزشی نکات طلایی در صحبت کردن با کودکان زود دیر می شود 1667078

mahdi eslami

سلم منم یه اصفهانی وطر فدار سپاهان و منچستر یونایتدم لطفا منا با اسم شیاطین سرخ لینک کن و نظر بده با چه اسمی بلینکمت