جدیدترین شایعه خبر در مورد وضعیت مدیریت سپاهان

این جدیدترین خبر و شاید شایعه از باشگاه سپاهان هست:

 

سایت گل ـ سپاهان باشگاه با ثبات فوتبال ایران در حال حاضر معدن اتفاقات عجیب و غریب است. این تیم مدت‌هاست که با تغییرات در سطح مدیریت از روند مثبت سابق فاصله گرفته و به شدت درگیر حاشیه‌هاست.
امروز از اصفهان خبر رسید که بعدازظهر در دفتر باشگاه درگیری شدیدی بین سه عضو این باشگاه رخ داده است. طبق اخبار ما حسینی رئیس هیئت مدیره باشگاه و منتقد سرسخت محمدرضا ساکت امروز با کشاورزیان مدیرعامل سابق سپاهان نوین و یکی از اعضای اداری باشگاه درگیر شده و در این درگیری یکی از اعضای دیگر اداری باشگاه نیز حضور داشته است.
 کشاورزیان قبلا در بازی جنجالی سپاهان ـ استقلال در نیمه نهایی جام حذفی با امیر قلعه‌نویی در ورزشگاه نقش جهان درگیر شده است. این خبر البته قابل تکذیب است اما کارمندان باشگاه تصویر را به ذهن سپرده‌اند. تصویری که دال بر نابسامانی پس از تغییرات در این باشگاه است، باشگاهی که 10 سال با مدیریت محمدرضا ساکت پیش رفته و طبعا حالا در درون با تیم جدید راحت کار نمی‌کند.

 

البته سایت گل ید طولایی در حاشیه سازی برای باشگاه ها داره اما باز نمی دونم این خبر تا چه حد راست یا دروغ هست.

اگه واقعیت داشته باشه فکر کنم مدیرعامل فولاد راساً باید وارد موضوع بشه و به این مسئله خاتمه بده.فکر کنم آقای حسینی اگه بخواد سر کارش بمونه باید جلوی خودش را بگیره و اینقدر دنبال میکروفون مفت برای سخنرانی نگرده.

/ 0 نظر / 6 بازدید