منصور ابراهیم زاده صدر را از سپاهان ناموزون قاپید!!!

بردن جلوی گربه سیاه لذت داره اما بردن به زور نه!!!بازی خوبی نبود.علاوه بر ناهماهنگی های تیمی از نظر فردی هم ریپ می زنیم.ضربه چیپ عجیب و غریب خلعتبری،شوت عجیب تر محرم،سوتی های اشجاری و خطاهای متعدد امید ابراهیمی و ... همگی باعث شد من از بازی راضی نباشم.تیم خیلی تغییرات داشته و از نظر تیمی نیاز به زمان داره برای هماهنگ شدن ولی اشتباهات فردی متعدد قابل قبول نیست.

امروز محمدی تو دروازه تقریباً بیکار بود.دفاع همچنان مشکل داشت.تو ضربات ارسالی قالباً مدافعان توپ ها را به درستی دفع نمی کنند یا اصلاً نمی تونند دفع کنند.به خصوص از طرف اشجاری که تقریباً تو بازی های اخیر پاشنه آشیل تیم بوده.هافبک دفاعی مون به نظر میاد خوب عمل نمی کنه.تو فاز حمله هم چندان برنامه درستی دیده نمی شد.یه جوری باری به هر جهتی بود.جالوویچ زیاد دیده نمی شد.خلعتبری فعال اما پر اشتباه.بدون اغراق بگم کاش سید صالحی بود تا با دوندگیش اقلاً دفاع حریف را بهم می ریخت.سید صالحیح تو محوطخ جریمه خیلی خوب می دوید و فعالیت می کرد.خلعتبری فعال هست اما اکثراً بیرون محوطه جریمه با توپ بازی می کنه.

بولکو هم بالاخره رونمایی شد اما برای بازی اول چندان موفق نبود و ای کاش نیمه دوم بجای محرم اون تعویض می شد.

در مجموع خوب نبودیم اما برد خوب و روحیه بخشی را بدست آوردیم.ان شا الله در بازی های آتی تیم هماهنگ تر ، شاداب تر و روان تری را ببینیم.

اما جالب هست که منصور ابراهیم زاده با کمک تیم دیگه اصفهان صدر را از سپاهان قاپید.ذوب باز هم باخت تا در حد یک فاجعه باشه و منصور ابراهیم زاده برد تا ثابت کنه مربی لایق و درجه یکی هست.امیدوارم در سال های آتی سرمربی سپاهان بشه.قبلاً شک داشتم آیا خارج از ذوب هم می تونه موفق باشه یا نه ولی حالا که خوب بوده.

در نهایت هم تشکر از تشویق های خوب هواداران.این بازی آبرو داری کردند و جبران مافات.دست شون درد نکنه.

/ 2 نظر / 14 بازدید
ali

سلام وبت عالییه به وب منم بیا نظر یادت نره منو با اسم NEYMAR D S J لینک کن وبگو با چه اسمی لینکت کنم..........