سپاهان؛موفق در نقل و انتقالات

خب تو این مدت که مطلبی نگذاشتم اتفاقات زیادی افتاد که مهمترین شون نقل و انتقالات بود.بازیکنان خوب و موثری جذب شدند و امیدوارم با این بازیکنان این فصل تو آسیا بتونیم مدعی باشیم.هر چند جذب این تعداد بازیکن ستاره هر چقدر خوب هست بد هم هست و عدم نتیجه گیری می تونه دردسر ساز باشه.

قاسم دهنوی،یعقوب کریمی،هادی عقیلی،آرش افشین،علی حمودی،شجاع خلیل زاده و رحمان احمدی.همه خوب هستند اما باید صبر کرد و دید کرانچار چطور از این همه بازیکن استفاده می کنه؟

***

امروز هم شایعه شده دهنوی رفته تو تمرینات پرسپولیس!؟باید قبول کنیم فوتبال حال بهم زنی داریم.همه اش هم تقصیر ضعف قوانین ماست که این اتفاقات می افته.یکی نیست به این آقایون فدارسیون بگه بهتر هست بجای رفتن به جام جهانی این خونه کلنگی را تعمیرش کنید.حالا 100 تا جام جهانی هم بریم وقتی هنوز توی یک نقل و انتقالات ساده اینجور بی قانونی و بی دروپیکری هست چطور می شه توقع داشت فوتبال ما پیشرفت کنه؟

/ 1 نظر / 34 بازدید
علی کوهستانی

سلام دوست عزیز خوشحال هستم که با وبلاگ شما آشنا شدم من در وبلاگم مطلبی کوبنده نوشتم وگوشه ای از عدم قهرمانی سپاهان در فصل قبل را به قلم آورده ام امیدوارم مطلب را کامل بخوانی و نظر خودت را برایم بنویسی منتظرت هستم