باز هم سپاهان تنها امید و آبروی فوتبال ایران

در روزهایی که تیم ملی زیر نظر کیروش و هدایت مسخره اش داره افتضاح ببار میاره می شه بگی مثل 5 سال قبل در برهوت موفقیت فوتبال ایران باز هم سپاهان باید آبرو داری بکنه.البته باز هم مثل گذشته در نهایت بی مهری هایی که در موردش صورت می گیره.قبلاً هم گفتم و مثل اکثریت سپاهانی های ایران می گم این روزها و سال ها تیم ملی ما سپاهان هست و بس.

فوتبال ایران داره چوب بی کفایتی کیروش را می خوره.مثل قضیه اون پادشاه شده که خیاط به دروع گفت لباسی براش دوخته که بی نهایت زیباست ولی در اصل عریان بود و مایه تمسخر مردم.حالا هم کیروش لباسی برای فوتبال ایران دوخته که هیچ چیزی نیست و فقط شدیم مایه تمسخر جهان.جناب کیروش سهوی یا عمدی با دعوت هاش نشون داده که چندان کارایی برای هدایت تیم ملی به جام جهانی نداره و حمایت از اون به صرف اسم و رسمش نهایت حماقت هست.هیچ کاری نکرده که مربیان ایران نتونند انجام بدن.

امیدوارم سپاهان 29 شهریور آبروی ایران را بخره و باز هم بره تا فینال و این بار قهرمان بشه.

/ 1 نظر / 14 بازدید
مهدی اسلامی

البته من ننوشتما یکی برام فرستاده. "ممکنه مسخره به نظر بیاد ولی واقعا اتفاق میافته!می خوای صورت کسی رو که واقعا دوست داره ببینی؟اینو به 10 نفر بفرست بعد برو به ادرس http://amour-en-portrait.ca.cx/(این یه بازی فرانسویه)صورت کسی که دوست داره ظاهر میشه خطر سوپریز شدن!(تقریبا 90%شبیه)من خواستم این بازیو دور بزنم مستقیما رفتم به اون ادرس گفت اینطوری نمیشه باید به10نفر بفرستیش نمیدونم چه طوری فهمید.شما باور میکنید