بقیه سپاهانی‌اند بنگر: بنویسید نیم فصل از سپاهان می‌روم

خبرگزاری ایمنا: کاپیتان دوم سپاهان این روزها حال و روز خوشی ندارد و قصد جدایی از این تیم در نیم فصل را دارد.


شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۰ - ۱۰:۳۳

به گزارش ایمنا محسن بنگر در تمرین روز گذشته سپاهان به دلیل اینکه لوکا اجازه تمرین به او نداد شرکت نکرد و به همراه رحمان احمدی که اتفاقا او هم مورد غضب لوکا قرار گرفته است روی نیمکت نشستند و تمرین همبازیان خود را مشاهده کردند.
هنگامی که علت تمرین نکردن را از بنگر جویا شدیم وی در پاسخ گفت: به دلیل اینکه دیگران سپاهانی‌اند؛ بنویسید نیم فصل از سپاهان می‌روم!
از چهره در هم بنگر که اجازه مصاحبه کردن هم نداشت می‌توانستیم بفهمیم تا چه حد از وضع موجود ناراضی است؛ البته اینکه حرفش مبنی بر ترک سپاهان در نیم فصل تا چه حد جدی است بر ما پوشیده است اما چیزی که مشخص است این است که کادر مدیریتی سپاهان باید هرچه زودتر خود را وارد این موضوع کنند و جلوی بروز حاشیه بیشتر را بگیرند.

 

خوش اومدی.لوکا خوب کاری کرد که راهت نداد.اگه واقعاَ‌بازیکنی و غیرت سپاهان داری برو از مصاحبه هایی که علیه سرمربی کردی عذر خواهی کن و برگرد وگرنه دستت بابت زحمات سال های قبلت درد نکنه اون پول های تپل مپلی هم که گرفتی نوش جونت!!!ما را به خیر تو امیدی نیست شر مرسان.تیم همینطور مشکل داره دیگه شما لازم نیست بیشترش کنی.لااقل از تو توقع بود اینطور برای تیم مشکل درست نکنی.8-9 سال پیش وقی اومدی سپاهان یکی بودی مثل همین نصیری و جعفری و ....اینجا بزرگ شدی و شدی محسن بنگر.تو نباشی یکی دیگه.خودت خودت را خراب کردی.

/ 1 نظر / 5 بازدید
lsepahani

پولهای کلفتی که ساکت به اینها داد پرروشون کرده.هیچ خدایی را بنده نیستند