تیم میلی برد،خوش شانسی های مرد پرتغالی همچنان ادامه دارد!!!

خب تیم میلی هم بالاخره چشمش به جمال برد منور شد.بردی که چندان مستحقش نبود.

برام سخت هست ولی باید بگم که متاسفانه برد تیم میلی برام چندان مهم و خوشحال کننده نبود.مقصرش هم من نیستم.زمانی اونقدر به تیم ملی علاقه داشتم که جدول بازی های رسمی و غیر رسمی هر سال تیم ملی با لیست گلزنان و آمارش را برای خودم داشتم.اما گذر زمان و کم لطفی ها و تبعیض ها باعث شده دیگه حسی بهش نداشتم باشم.فعلاً تیم ملی من سپاهان هست چون همین ملی ملی های میلی که شعار از دهنش نمیوفته تو رقابت های آسیایی هیچ کاری برای سپاهان نکردند و نمی کنند.قطعاً با این شرایط و نحوه دعوت های به تیم میلی دل خوشی ازشون ندارم.اهل شعار دادن و احساساتی برخورد کردن هم نیستم.این تیم میلی تیم ملی من نیست.دوست دارم تمام عشق و علاقه ام تو فوتبال را صرف تیم مظلوم سپاهان کنم ولاغیر.مگه اینکه احترامی که لازم سپاهان و بازیکنانش هست براش قائل بشند.

تیم میلی هم تو بازی با کره حقش برد نبود.اگه چندتا عکس العمل رحمتی نبود و حضور بازیکنان دورگه تیم ملی تو همین ایران بهشون باخته بودیم.قوچان نژاد و دژاگه خوب بودند و بهترین های تیم بودند.ولی خب متاسفانه باید بگم فوتبال شون نابود شد.تجربه نشون داده بازیکنانی که خارج ایران رشد کردند با اومدن به ایران به مرور فوتبال شون افت کرده و مسیر پیشرفتشون قطع شده.

یه چیز دیگه اینم اینکه زمانی که تیم ملی تو دوره مایلی کهن هم برای جام جهانی 96 فرانسه می جنگید لیگ 20 30 روزه تعطیلی می شد.سوالم اینه؟جناب کیروش کار درست و حرفه ای چرا به سبک مربیان 20 سال پیش ایرانی اردوهای طولانی مدت برگزار می کنند.واقعاً خنده داره.

فوتبال ایران انسجام و نظم و قاعده و قانون نداره و بنابراین نابودی استعدادها،بی عدالتی و فساد توش عادی هست.با صعود زورکی به جام جهانی هم چیزی درست نمی شه.

تنها چیزی که ته دلم می گه تیم ملی بره جام جهانی این هست که استعدادهای جوون ما این فرصت را از دست ندند.بازیکنانی مثل احسان حاج صفی و پولادی و....چون الان بهترین زمان هست که با بازی در جام جهانی بهترین زمان سنی را برای حضور در فوتبال اروپا را تجربه کنند.وگرنه انتظار برای جام جهانی بعدی با سن های به مراتب بالاتر شانس شون برای حضور در اروپا را کمتر می کنه.فقط همین دلیل باعث می شه امیدوار باشم تیم میلی بره جام جهانی وگرنه هیچ دلیل دیگه ای برای صعودش نمی بینم.

متاسفم...

/ 1 نظر / 12 بازدید
بابک آراسته

بد تحقیر شدیم 4 تا از تراکتور در اصفهان؟! متاسفم هنوزم نفهمیدم چرا خیلی ها را رد کردن و بازیکنایی جذب کردن که الان به نیمکت و سکوها میخ شدن شاید غرور بی جا شاید هم دلال بازی! نمیدونم!