سپاهان و ذوب آهن امید مردم اصفهان،خداوند پشت و پناه تان

فردا در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا دو تیم سرافزار فوتبال اصفهان دو بازی سخت مقابل حریفان خودشون دارند.با توجه به وضعیت قرعه کشی خودم حدس می زدم هر دو بتونند به نیمه نهایی برند و شاهد حضور یه تیم اصفهانی در فینال باشیم.اما سهل انگاری های صورت گرفته در باشگاه سپاهان این امید را خیلی خیلی کم رنگ کرد.

ذوب آهن با وجود اینکه حریف به مراتب سخت تری نسبت به سپاهان داشت ولی با توجه به اینکه بازی اول در کره بود حدس می زدم بتونه صعود کنه.تا حالا هم شرایط خوب بوده و بعید نیست بتونه صعود کنه.سپاهان هم حریفش السدی بود که چندان تیم گردن کلفتی نبود.می شد انتظار داشت سپاهان بره مرحله بعد.اما و باز هم اما که تو فوتبال ما اگه نباشه باید تعجب کرد.

به هر حال نتیجه 3-0 شرایط را خیلی سخت کرده.از اون طرف هم بازیکن محروم تو این بازی زیاد داریم.رویا پردازانه هست که با این شرایط سپاهان بیش از 3 گل بزنه.خیلی سخته.خیلی.حتی از بازی انتخابی ایران و استرالیا برای جام جهانی 98 فرانسه هم سخت تر.اگه اونجا معجزه باعث شد تیم ملی بره جام جهانی نمی دونم سپاهان نیاز به چی داره تا بره مرحله بعد.احتمال صعود سپاهان کمتر از یک درصد هست.

امیدوارم لااقل تیم نبازه و در بهترین شرایط با کمترین اختلاف ببره تا حیثیت باشگاه لااقل بیشترین از این خدشه دار نشه.به هر حال بردن در خونه حریف با توجه به نتیجه واقعی برد 1-0 تو اصفهان گویای واقعیت های زیادی هست.اینکه سپاهان با همین وضعیت نابسامان این فصل باز توان حضور تو نیمه نهایی را داشت.

نامید نیستیم چون آدم ناامید مرده است.امیدوارم خدا بازیکنای تیم را کمک شون کنه در بهترین حالت خودشون باشند و بدشانسی را از مجموعه تیم و موقعیت هاش بگیره.

بیشتر باید به حضور ذوب آهن در نیمه نهایی امیدوار بود.ذوب آهن نشون داده هر چی تو لیگ ایران بد نتیجه می گیره تو آسیا معرکه بازی می کنه.خیلی به صعود ذوب آهن امیدوار هستم.برای ذوب ها هم دعا می کنم.همون دعایی که برای سپاهان کردم.

فوتبال اصفهان نماینده فوتبال محروم و مورد استثمار شهرستان ها در مقابل فوتبال پایتخت هست.همیشه آرزو داشتم تیم های اصفهان با موفقیت هاشون راه را برای عدالت تو فوتبال ایران باز کنند.هر چند سرخابی های پایتخت از تمامی امکانات رسانه ای و تبلیغاتی به بهترین نحو برخوردار هستند و باز امیدوارم که موفقیت های اصفهان خاری تو چشم اون استثمار کنندگان فوتبال ایران باشه.تا وقتی که عدالت در فوتبال ایران بطور کامل حاکم بشه.

/ 0 نظر / 7 بازدید