شروع فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا با برد؛سپاهان 3 النصر 0

خدا را شکر که بازی را بردیم.هر چند خیلی از دست بازیکن ها حرص خوردم.به خصوص مهاجمان تیم.تیم خوب بازی کرد.کامل به بازی مسلط بود.حریفش نتونست نفس بکشه اما با اوضاع بازی حریف برد زیر 5 گل را قبول نداشتم.این جور فرصت ها خیلی دست مون نمی رسه که به این راحتی از دست بدیم.به هر دلیلی تیم حریف صفر صفر بود و می شد با برد پر گل برای آینده تفاضل گل خوبی دست و پا کنیم که نکردیم.

اینکه بازی اول جام بود و بردیم و ارزشمند بود درست ولی من از نتیجه و بازی تیم مقابل این حریف راضی نبودم.تو گل زنی ضعف زیادی داریم و مهاجمان مون دقت لازم را ندارند.قطعاً در بازی های آتی دیگه تیمی اینجور مقابل ما قرار نمی گیره.برای بازی های بعد باید روی دقت بازیکنان و گل زنی شون بیشتر کار بشه.

 

راجع به بازی نکته دیگه ای که هست حرکت زشت احسان حاج صفی بود که خب بر می گرده به فوتبال غیر حرفه ای ما.هر چند من هم مخالف تعویض احسان بودم با وجود اینکه توی بازی های این فصلش کمی سستی می بینم و ازش انتظار بیشتری دارم اما اون رفتار درست نبود.

در مورد تعویض ها هم اومدن محرم و ایران نژاد خوب بود ولی به جای احسان باید پاپی بیرون می رفت.

و آخر هم اینکه مثل اکثر سپاهانی ها از تساوی استقلال خوشحال شدم.امیدوارم استقلال از آسیا حذف بشه تا بفهمند نحوه امتیاز گیری هاشون تو لیگ با آسیا فرق داره و اینجا کمک های غیبی در صدرنشینی شون بی تاثیر نبوده.کما اینکه در این بازی هم خودشون دیدند.

/ 0 نظر / 14 بازدید