صعود فولاد ماهان نوین به لیگ دسته یک فوتسال

خبرگزاری ایمنا: تیم فوتسال فولاد ماهان نوین موفق شد با شکست قاطعانه و ۶ بر یک تیم سایپای کاشان جواز حضور در لیگ دسته یک کشور را بدست آورد.


یکشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۰ - ۰۹:۴۶

به گزارش ایمنا، تیم فوتسال فولاد ماهان نوین عصر دیروز موفق شد با شکست قاطعانه و ۶ بر یک تیم سایپای کاشان جواز حضور در لیگ دسته یک فوتسال باشگاههای کشور را بدست آورد.
تیم فوتسال ماهان نوین در حالی در حضور هواداران پرشور خود موفق به شکست تیم سایپای کاشان شد که در مسابقه رفت نیز در شهر کاشان موفق به شکست ۷ بر ۵ این تیم شده بود.
گل های این دیدار را برای فولاد ماهان نوین، پیمان حفیظی (۲ گل )، مصطفی حیدری، ایمان ادریس، سعید افشار و امیر والی فر به ثمر رساندند.
در پایان این دیدار بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم فولاد ماهان در حضور تماشاگران پر شور و پرتعداد خود جشن قهرمانی برگزار کردند و در سالن پیروزی اصفهان دور افتخار زدند.
همچنین در پایان جشن قهرمانی فولاد ماهان نوین ، محمدرضا ساکت مدیر عامل باشگاه فولاد ماهان به همراه برخی از مسئولین باشگاه در رختکن تیم حاضر شدند و صعود این تیم را به لیگ دسته اول به بازیکنان و کادر فنی تبریک گفته و از کلیه عوامل مرتبط در کسب این پیروزی ارزشمند تقدیر کردند.
از نکات قابل ذکر در مورد بازی های این فصل فولاد ماهان نوین می توان به آقای گلی پیمان حفیظی ازاین تیم و رکورد دار بهترین خط دفاعی و خط حمله اشاره نمود.

/ 3 نظر / 7 بازدید
پگاه

سلام لینک شدید.با عنوان وبم بلینکید باتشکر

پگاه

این وب سپاهان منه اون قبلیه وب دیگه ی منهD: www.sepahan-yekiyedoone.blogfa.com آپم... خوشحال میشم سر بزنی