سایپا - سپاهان؛آیا سپاهان به برد عادت می کند؟

فردا یه بازی خارج از خانه سخت مقابل سایپا داریم.تیم قدری نیست ولی تیم سخت کوشی هست که یکی از باخت های این فصل را تو خونه به مون تحمیل کرد.امیدوارم بتونیم ببریم.بازی قبل را ندیدم ولی گفتند خب بازی کردیم.ان شا الله که این بازی را هم خوب بازی کنیم و ببریم.رقبل فعلاً به هیچ وجه کوتاه بیا نیستند و این کار ما را سخت کرده.

به احتمال 90 درصد قهرمان این فصل استقلال هست.واقعاً تبم خوبی داره و خوب داره نتیجه می گیره.اول فصل هم گفتم استقلال با امیر قلعه نوعی مدعی جدی قهرمانی هست.قلعه نوعی برای هر تیم هر قدر تلاش کنه برای تیم خودش مضاعف انگیزه داره.این فصل هم که همه جوره براش خرج کردند.به نظرم شانس اول قهرمانی استقلال هست.شانس دوم هم تراکتور.اون ها هم روند متعادلی دارند.

این تیم ما هست که خیلی نوسان داره.یک سری تصمیمات اشتباه مدیران در اول فصل و فشار مضاعف و منفی هوادارهای افراطی هم مزید بر علت شده تا امسال سال خوبی نداشته باشیم.با این شرایط روزهای موفقی برای لیگ و آسیا برای تیم متصور نیستم.اگه جو تیم عادی می شد و آرامش پیدا می کرد شاید می شد امیدوار بود چون همین تیم توانش را داره ولی علل بیرونی خیلی بر عملکرد این فصل تاثیر گذاشته.

این فصل عامل ناکامی تیم خود سپاهانی ها هستند و بس.اول مدیریت و ناآشنایی به شرایط فوتبال ایران و دوم هم برخی هواداران کوته فکر و افراطی.

با همه این حرف ها آدم به امید زنده است و ما هم به آینده امیدواریم.شاید تمام حدسیات من اشتباه از آب در اومد و آخر فصل اتفاقات دیگه ای را شاهد بودیم.

/ 0 نظر / 15 بازدید