قهرمانی سپاهان در جام حذفی مبارک

با تاخیر قهرمانی سپاهان در جام حذفی را تبریک می گم.

فصل سختی داشتیم و می تونستیم قهرمانی دو جام را بگیریم و آسیا هم صعود کنیم که با دلایل مختلف داخلی و خارجی ازش محروم شدیم.فکر می کنم این دلایل مهمترین ها باشند:

1-عدم نظارت کمیته فنی باشگاه و همینطور کرانچار بر نقل و انتقالات اول فصل که باعث شد مرزبان به طور شخصی بعضی بازیکنان را جواب کنه و بعضی را جذب کنه که ضربه بدی به تیم زد.

2-فشار نسنجیده هواداران به تیم در اوایل فصل که باعث آشفتگی تیم شده بود و به تبع در بعضی نتایج بد تاثیر گذار شد.اگه اون موقع هم هوادارها مسائل شون را معقولانه و بدون تنش مطرح می کردند و بجای فشار بر بازیکنان و کادر فنی بر باشگاه و مدیریت تمرکز می کردند امتیازات بیشتری کسی کرده بودیم.

3-پافشاری کرانچار بر بعضی تصمیماتش که بیشتر به خاطر نبود مشاور قوی در کنارش بود.مدت زیادی جالوویچ را مهاجم فیکس گذاشت و خیلی فرصت سوزی ها داشت.خیلی کارشناسان دور از باشگاه مثل چرخابی و محمد یاوری و ... به این تصمیم ایراد می گرفتند تا بالاخره جالوو را نیمکت نشین کرد و سوکای را آورد که عملکرد بهتری داشت.همینطور در مورد بازی دادن به حاج صفی در دفاع.قطعاً دستیار قوی این ایرادات را زودتر گوشزد می کرد و بعضی امتیازات را مفت از دست نمی دادیم.

4-برنامه ریزی های جانبدارانه به نفع استقلال که گل سرسبدش بازی های استقلال بعد از بازی سپاهان بود.دقیقاً دو هفته بازی سپاهان همزمان و بعد از استقلال برگزار شد که ما رسیدیم بهش.شک نکنید اگه تعادل در زمان بازی ها بود الان قهرمان بودیم.

5-نیمکت ضعیف که یه جوری به همون مورد اول بر می گرده.تو لیگ آسیا ما خیلی از خستگی رنج بردیم که عامل اصلیش ضعف نیمکت بود که نمی تونستند جای اصلی ها را به خوبی پر کنند.

 

در آینده اگه شد در مورد کارهایی که بهتر هست باشگاه انجام بده تا فصل بعد تیم بهتری داشته باشیم حرف می زنم.

/ 1 نظر / 20 بازدید
یه اصفهانی

سلام دوست عزیز...منم به عنوان یه اصفهانی می تبریکم این قهرمانیو ما سپاهانیمو حالا حالا ها قهرمانیم...دعوت میکنم از وب دو تا همشهریتون دیدن کنید و نظر خودتون رو درباره ی لینک شدن بگید،مرسیbehroz72pa.persianblog.ir