کدام تغییرات سپاهان را به ساحل آرامش رساند؟

فکر می کنم تغییر در 3 پست از 4 پست اصلی در فوتبال سپاهان را سپاهان کرد.

اول از همه تغییر در دروازه بود.یعنی اومدن محمدی و روحیه خوب و عکس العمل های زیباش در این پست روح تازه ای دمید.واقعاً با انگیزه و خوب بازی می کنه.هر چند در بازی با نفت آبادان فکر کنم رو اشتباهش گل خوردیم اما در کل تاثیر مثبتی در تیم داشت.

دوم بازی طالبی و احمدی در میان دفاع بود.واقعاً این تغییر هم خیلی موثر بود و شرایط دفاعی تیم را متحول کرد.الان نسبت به قبل خیلی خیال مون از دفاع راحت تر شده و با گذشت زمان بهتر هم خواهند شد.

و سومی هم بازی های خوب و موثر سوکای هست.فصل قبل اونقدر بد بود که می گفتم این را به سپاهان انداختند ولی گل های حساس این فصلش در کمترین زمان های ممکن برای بازی کردنش نظرم را بهش عوض کرده.واقعاً موقعیت سنجی خوبی داره و به خط حمله تحرک بیشتری می ده.جالوویچ چندان تحرکی در حمله نداره و بعضاً روی اعصاب هم هست ولی بازی های سوکای رضایت بخش هست و در چند بازی اخیر قوت قلب ما شده.

فقط در خط هافبک هنوز مثل قبل هستیم و چیز جدیدی توش ندیدم.البته عادل کلاه کج هم تو هافبک ها خودنمایی بیشتری داشته اما به نسبت سه خط دیگه قابل توجه نیست.این به این معنی نیست که خط هافبک بد هستند.منظورم این هست که اون تغییرات در 3 خط مذکور تیم را قوی تر کرده.ان شا الله که روز به روز بهتر بشیم و باز هم قهرمان بشیم.هر چند ترجیح می دم قهرمان لیگ نشیم اما آسیا اول بشیم.راه سخت هست اما غیر ممکن نیست.

/ 0 نظر / 13 بازدید