بوناچیچ: ما به قانون AFC باختیم به رم رفتیم و پاپ ندیدیم

خبرگزاری ایمنا: سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: ما در زمین مسابقه پیروز شدیم و به خاطر این پیروزی به شاگردانم تبریک می گویم اما باید بگویم ما به قانون باختیم.


چهارشنبه ۶ مهر ۱۳۹۰ - ۲۱:۵۸
به گزارش ایمنا، لوکا بوناچیچ پس از برتری ۲ بر یک تیمش برابر السد قطر گفت: به بازیکنان تیم سپاهان این پیروزی را تبریک می‌گویم. تیم ما در زمین مسابقه برنده شد اما قانون، قانون است و ما به قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا احترام می‌گذاریم. ما به قانون AFC باختیم.
وی با یادآوری اینکه تیمش در هر دو بازی رفت و برگشت السد را شکست داده اما با این حال از دور رقابت‌ها حذف شده است، افزود: ما به مانند شخصی هستیم که به رم رفته و پاپ را ندیده است! سپاهان در مجموع ۳ بر یک پیروز شد اما ناچاریم از دور مسابقات کنار برویم.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان با تاکید بر اینکه برتری برابر السد می‌توانست موجب افزایش روحیه بازیکنان سپاهان برای ادامه مسابقات داخلی و آسیایی شود، تصریح کرد: این پیروزی را به تیم السد تبریک می‌گویم و برای این تیم در ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت می‌کنم.
بوناچیچ در خصوص دلایل افت تیمش در نیمه دوم اظهار داشت: این اتفاق طبیعی بود زیرا السد تیم خوب و باکیفیتی است و توانست در نیمه دوم بازیابی کرده و بهتر بازی کند.
وی تاکید کرد: در نیمه دوم سیستم خود را تهاجمی تر کرده و دنبال به ثمر رساندن گل سوم بودیم اما واقعیت این است برخی از بازیکنان خوب جواب ندادند و نتوانستیم به آنچه می‌خواستیم دست یابیم.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان در پایان گفت: تیم من تا دقیقه ۷۰ خوب بازی کرد اما از این دقیقه به بعد متاثر از شرایط آب و هوایی بازیکنان نتوانستند خوب بازی کنند و به آنچه می‌خواستیم برسیم.

/ 0 نظر / 6 بازدید