آقایون مدیر ما از سپاهان قهرمانی آسیا می خوایم!

به آقایون مدیریت باشگاه می گم که من به عنوان یک هوادار سپاهان ازشون قهرمانی آسیا می خوام.فوتبال مون مثل هندبال نشه که هی قهرمان لیگ بشند ولی تو آسیا ناکام باشند.این قهرمانی های لیگ تا وقتی قهرمانی آسیا نداشته باشه ارزش نداره.می خواستید بازیکن های پولکی و بی انظباط را بیرون کنید و بازیکنان جوون تر و جویای نام بیارید درست.منم موافق هستم اما تمومی این تغییرات باید منجر به قهرمانی آسیا بشه.این تیم فکر نمی کنم پتانسیل قهرمانی آسیا را داشته باشه.بازیکنان خوبی هستند ولی در حد قهرمانی آسیا نیستند.خواهشا برنامه تون را برای قهرمانی آسیا تنظیم کنید.حتی اگه یک برنامه 5 ساله باشه.مبادا روزی برسه که ما قهرمان نشده باشیم و سرخابی ها با هزینه های آنچنانی قهرمانی آسیا بگیرند.اون روز دیگه هواداران سپاهان قابل کنترل نخواهند بود.هر چند قهرمانی سرخابی ها تو آسیا برای فوتبال ایران تقریباً محال هست اما غیر ممکن نیست.

من شخصاً یک تیم با آینده و متکی بر بازیکنان آینده دار و با کیفیت بومی و غیربومی را دوست دارم(نه کهکشانی و گرون قیمت) اما با هدف قهرمانی آسیا وگرنه جوون گرایی و از این حرف ها به درد عمه شون می خوره.

آقای رحیمی ازت حمایت کردم و می کنم چون پای بازیکنان پولکی و بی انظباط و متوقع را از تیم باز کردی و به جوون تر ها فرصت دادی.اما اگه ببینم این ها حرف بوده دیگه کوچک ترین دفاعی ازت نمی کنم.از ولخرجی و بازیکن سالاری و کهکشانی سازی خوشم نمیاد اما از حرف های بی عمل هم خوشم نمیاد.

امیدوارم که برنامه های رحیمی در آینده جواب بده و قهرمانی آسیا را بدست بیاریم.

/ 1 نظر / 12 بازدید
رنگارنگ

پیراهن علی کریمی در کنسرت مازیار فلاحی کاور قسمت اول از فصل سوم سریال قلب یخی برد پیت در آرزوی همکاری با آیشواریا رای! نمایش توقیف شده روایت ناتمام یک فصل معلق مهران مدیری در کنسرت مازیار فلاحی خونریزی بینی علیرضا قربانی در کنسرتش در رشت مهران رجبی زن می شود! حامد بهداد در کنیا عکس هایی از خورشید سریال دیوار سارا وین کالیز در فصل سوم مردگان متحرک الناز چکمه پوش! عکس هانیه توسلی لب دریا آدرس فیس بوک رسمی الناز شاکردوست