صرفاً جهت خنده!!!

واکنش رویانیان به لقب فتح الله زاده/ ما الان سردار هستیم!
شنبه ۴ آذر ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۰۷
مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به گرفتن لقب شوالیه توسط مدیرعامل باشگاه استقلال از سوی یک نهاد اروپایی گفت: این نشان در ایران ارزشی ندارد چرا که ما در داخل کشورمان لقب هایی داریم که از شوالیه بالاتر است.

به گزارش افکارنیوز، مهر نوشت: محمد رویانیان عصر روز جمعه در حاشیه برگزاری دیدار تدارکاتی تیم فوتبال پرسپولیس با شهرداری باغستان در جمع خبرنگاران ضمن بیان این مطلب افزود: ما الان در کشورمان سردار هستیم و فکر می کنم این عنوان از لقب هایی مثل شوالیه بالاتر است. آقای فتح الله زاده هم چون دوست داشت نظامی شود و به این مهم نرسید رفت این لقب را گرفت که در ایران ارزش زیادی ندارد.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به وعده ای که حسین هدایتی برای اهدا خودرو به علی کریمی داده است، بدون اینکه نامی از مالک باشگاه ملوان ببرد گفت: من هم خبرهایی در این مورد شنیده ام اما باید بگویم هیچکس حق ندارد که به بازیکن ما پاداش بدهد. اگر قرار باشد پاداشی داده شود خود ما این کار را خواهیم کرد. به کسی ارتباط ندارد که بخواهد به بازیکن ما پاداش بدهد. این افراد می خواهند خودشان را به پرسپولیس بچسبانند.

رویانیان به سفر آینده اش به ایتالیا اشاره کرد و گفت: قصد داریم در این سفر که اقتصادی - ورزشی است با مسئولان باشگاه میلان مذاکراتی داشته باشیم. همانطور که هم اکنون هیاتی از برزیل در تهران حضور دارند و در حال بررسی امکانات باشگاه پرسپولیس هستند تا با یکدیگر تفاهم نامه امضا کنیم.

وی با ابراز خوشحالی از جذب رضا حقیقی که مورد نظر او و مورد تایید مانوئل ژوزه بوده است در مورد زمان دیدار این تیم با ملوان در رقابت های جام حذفی نیز گفت: قبل از این تصمیم گرفته بودند که بازی های جام حذفی برگزار نشود که تصمیم اشتباهی بود. اما الان هم که می خواهند مسابقات را برگزار کنند در مورد زمان دیدار پرسپولیس و ملوان عجولانه تصمیم گرفته اند که امیدواریم اصلاح شود.

 

و

 

جواب شدید اللحن هدایتی به رویانیان
آقای محترم! هرکسی که حرف‌های شما را بخواند می‌فهمد که منظور شما کیست

مالک باشگاه استیل‌آذین گفت: آقایانی که از کار خوب من ناراحت شدند بدانند به احترام ایام محرم فعلاً جواب‌شان را نمی‌دهم چون وقتش نیست.

به گزارش جنوب نیوز، حسین هدایتی پس از اظهارات رویانیان در تمرین امروز اظهار داشت: با توجه به ایام محرم و این روزها که متعلق به آقا اباعبدالله الحسین است جوابی به این آقای محترم نمی‌دهم چون همه پرسپولیسی‌ها و فوتبال دوستان باید به فکر عزای حسینی باشند نه اینگونه صحبت‌ها. من هم همیشه علاقه به آرامش داشته‌ام نه تنش در فوتبال.

وی خطاب به مدیرعامل پرسپولیس افزود: آقای محترم! هرکسی که حرف‌های شما را بخواند می‌فهمد که منظور شما کیست. ان‌شاءالله به موقع درباره برخی اظهارات مطرح شده صحبت خواهم کرد تا همه متوجه بشنوند من اگر کاری کردم به خاطر کشورم بوده چون همیشه خدمت به ورزش و مردم را دوست دارم.

حسین هدایتی پس از انتخاب علی کریمی به عنوان یکی از سه بازیکن برتر آسیا یک دستگاه خودرو به عنوان هدیه برای وی در نظر گرفت و امروز رویانیان در این خصوص گفت: لازم نیست آقایان دلشان برای ما بسوزد و برای کریمی هدیه در نظر بگیرند.

/ 0 نظر / 14 بازدید