نقش مزدورانی به نام مظفری زاده و ترکی در شکست اصفهانی ها؛اصفهانی به هوش باش

خدا را شکر که اصفهان اونقدر خار چشم این سرخابی های تهرونی شده که حتی برای بردن تیم های تضعیف شده شون هم باید منتظر عنایات داوران رذلی چون مظفری زاده و ترکی باشند.افتخار می کنم که اصفهانی هستم و تیم هایی مثل سپاهان و ذوب آهن تو شهرم هستند.

ننگ بر سرخابی های رانت خوار و کثیف و البته خدا را شکر که انتخابات هر 4 سال یکبار هست!!؟

یه ابراز تاسف هم برای اون اصفهانی ها و هوادارانی که منتظر ضربه خوردن تیم های خودشون بودند تا حرف ها و بهتر بگم اغراض شخصی شون را ثابت کنند.کسایی که سال های قبل منتظر ناکامی های ذوب آهن بودند و حالا دارند لذتش را می برند.اون موقع من و امثال من می گفتیم تضعیف ذوب یعنی تضعیف سپاهان.چون قدرت ذوب هم در کنترل سرخابی ها برای موفقیت سپاهان موثر بود ولی الان دیگه این مزیت نیست.

از اون طرف یه عده به اصطلاح هوادار هر روز با کوبوندن تیم و مدیریت و دادن اسامی جدید و خارج کردن اسامی از لیست تیم دارند به تیم ضربه می زنند ولی دریغ از یک ذره فهم و شعور.نمی فهمند با این کارها تیم را بیشتر تضعیف می کنند.اونقدر تو گذشته گیر کردند که نمی فهمند فولاد مبارکه دیگه مثل قبل حاضر نیست در فوتبال که چه عرض کنم در ورزش سرمایه گذاری کنه.تیم کاراته شون را از لیگ حرفه ای خارج کردند و بازیکنانش را رد کردند و رفتند لیگ برتر که لیگ سطح دوم هست.تیم هندبال را همینطور.خیلی رشته های ورزشی را به کل منحل کردند ولی یه عده گیج و منگ هنوز دارند سر از دست دادن ستاره ها مدیریت را سرزنش می کنند و لیست خرید می دهند.کدوم خرید؟

از دو سال آخر دوران ساکت بود که می گفتم سپاهان باید بره رو کسب درآمد و استقلال مالی سرمایه گذاری کنه ولی هیچ کس نمی فهمید چی می گم!انگار برای در و دیوار حرف می زدم.تو کف خرید های چند صد میلونی ساکت بودند و لیست های گران قیمت قلعه نوعی.فکر کرده بودند سپاهان رئال مادرید هست یا باشگاه های ثروتمند عرب که هر جور دوست داره خرج کنه و متوجه نباشه زمانی کم میاره و دیگه نمی تونه خرید کنه.اون موقع که قلعه نوعی حاضر نبود  یک بازیکن پایه از تیم های امید و جوانان را تو تیم بازی بده.به خدا نمی دونم به این جماعت چی بگم که بفهمند.

امیدوارم سپاهان در روزهای آتی باز قدرت خودش را حفظ کنه و به بازیکنان جوون بیشتر توجه کنه تا امثال شهریار شیروند و مصطفی شجاعی و جلال علی محمدی و ... از چنگ باشگاه نرند.بازیکنانی که ساکت به راحتی از دست شون داد.

/ 2 نظر / 13 بازدید

ذوب آهن نباید جلوی دروازه ی پیروزی وقت تلف میکر و موقعیت هدر میداد....و اینهمه خطا...متاسفانه یه کم قابل پیش بینی بود... بسی حالمان گرفته شد :(((

بابک آراسته

من نمیفهمم اینکه پول نداریم چه ربطی به عملکرد ضعیف تیم در نقل و انتقالات تیم داره! اینکه بریم بازیکنانی بخریم که همشون نیمکت نشین و سکونشین هستند چه علتی داره؟! اگر سرمربی اعتقادی نداشت نمیگرفتنشون خب!!! از بازیکنان پایه باشگاه هم که خبری نیست! فقط تیم را تضعیف کردن