کلاه شرعی برای خصوصی سازی دردانه های پایتخت!!!

سرپرست سازمان لیگ در پاسخ به این سوال که سهام کدام یک از دو باشگاه استقلال و پرسپولیس قرار است تا پایان امسال وارد فرابورس شود، گفت: نکته بسیار مهم در موضوع خصوصی سازی این این دو باشگاه، واگذاری دو ورزشگاه شهید کشوری و درفشی‌فر به آنهاست. از نظر قانون باشگاه‌ها تا زمانی که زیان‌ده باشند نمی‌توانند وارد بورس شوند. این دارایی‌ها متضمن بدهی‌های باشگاه‌ها می‌شود و چون قبلا چنین دارایی برای پرسپولیس و استقلال وجود نداشت و حجم بدهی‌ها از اموال آنها بیشتر بود بنابراین امکان فروش سهام‌شان وجود نداشت. اما الان این باشگاه‌ها چون دارایی‌هایشان بیش از بدهی‌هایشان است به عنوان باشگاه‌های سودده می‌توانند سهام‌شان را بفروشند و پس از ارزش‌گذاری‌های قانونی سهام‌شان در بورس قابل عرضه می‌شود.

وی افزود: مشکل ساختاری در بحث واگذاری سهام پرسپولیس و استقلال کاملا حل شده حالا دیگر نحوه و کیفیت چگونگی واگذاری سهام آن‌ها و حضورشان در بورس به سازمان بورس برمی‌گردد که سهام‌شان به صورت بلوکی وارد بورس شود یا به صورت تابلو. بنابراین هر دو باشگاه شرایط نسبتا یکسانی برای فروش سهام‌شان وجود دارد و بنده از زمان دقیق واگذاری آن‌ها و اینکه کدام باشگاه اول واگذار می‌شود اطلاعی ندارم.

 

خیلی باحال هستید.تو فوتبال هم کلاه شرعی!!؟زوری می خواید خصوصی سازی کنید؟این دو باشگاه چه مادی و چه معنوی زیان ده هستند.حالا شما بفرستیدشون تو بورس تا ببینید چه اتفاقی خواهد افتاد.

/ 0 نظر / 14 بازدید