رحیمی : اقتدار فولاد مبارکه سپاهان همچنان ادامه خواهد داشت

مدیر عامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان گفت : با حمایت و پشتیبانی هواداران روند پیروزی های سپاهان ادامه می یابدو بازهم شکوه این باشگاه محبوب اصفهان متجلی خواهد شد.


 علیرضا رحیمی در گفتگو با پایگاه خبری سپاهان با اعلام این مطلب گفت : سپاهان امسال مجموعه ای از بازیکنان با تجربه و جوانان آینده دار است که گردهم جمع شده اند و این نکته را که این تیم به نسبت فصول گذشته نتیجه مطلوب نگرفته را اصلا قبول ندارم.
وی افزود: شما به بازی و نتایج سپاهان نگاه کنید. برد پر گل در مقابل داماش . دو پیروزی رفت و برگشت مقابل تیم السد قطر و یک پیروزی پر گل دیگر در خانه سایپا. آیا این نتایج ضعیفی برای یک تیم است. این نشانه توانایی و بزرگی سپاهان است. تک تک بازیکنان مان ستاره و شایسته هایی هستند که برای این تیم جانفشانی های زیادی کرده اند و با گذشت زمان و هماهنگی های لازم قطعا بهتر از این هم خواهند شد.
  رحیمی ادامه داد : سرمربی سپاهان مربی بزرگ و شایسته ایست که به همراه سایر کادر فنی که افرادی با تجربه و توانا هستند و همینطور بازیکنان  تیم مورد حمایت قاطع من و هیئت مدیره هستند. همه باید از آنان حمایت کنیم و برای موفقیت های سپاهان در دور جدید هم پیمان شویم.
مدیر عامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با استمداد از هواداران و رسانه ها گفت : هواداران با تداوم پشتیبانی های خود می توانند ما را یاری کنند تا همان طوفان زردی شویم که آنها دوست دارند و همیشه فریاد می زنند. از همه آنها سپاسگزاری می کنم که تعصب و عشق شان را همیشه به سپاهان ثابت کرده اند و مطمئنم با حمایت آنان بازهم به سوی قهرمانی حرکت می کنیم. از رسانه ها هم می خواهم که با حمایت ها و نقدهای سازنده خود چراغ راه ما باشند و سپاهان را به عنوان باشگاهی سازنده و پویا در ورزش ایران تنها نگذارند و از تلاشهای بی وقفه آنان هم بی نهایت ممنونم.
رحیمی خاطرنشان کرد : از مسئولان استان هم می خواهم که این باشگاه نام آور و همیشه افتخار آفرین را حمایت و یاری کنند. به یاری خدا مشکلاتمان با کمک مسئولان مربوطه حل می شود و با حمایت همه جانبه و مداوم آنها و هواداران به روند رو به جلو و پیشرفت مان را ادامه می دهیم.
وی همچنین اظهار داشت:از همه کسانی که سپاهان را دوست دارند و قلب شان برای این باشگاه می تپد استدعا دارم تا یاری مان کنند تا این باشگاه وارد حاشیه نشود و از این بابت مورد خدشه قرا نگیرد.
مدیر عامل باشگاه سپاهان  با اشاره به بازی  سپاهان در دوحه گفت : با وجود کارشکنی قطری ها در افزایش بی حد دمای ورزشگاه دوحه نسبت به نیمه اول و ناراحتی زردپوشان که بابت رای اف سی وجود داشت به کادر فنی و بازیکنانمان درود می فرستم و چشم انتظار تداوم درخشش آنها در میادین پیش رو خواهم بود.
 وی  در رابطه با احتمال تغییر رای ای اف سی در مورد دیدار سپاهان – السد گفت : ما مدارک و مستنداتی داریم که به استناد آنان می توانستیم از رحمان در دیدار رفت با السد استفاده کنیم. مدارک ما استناد به یکی از بخشنامه های ای اف سی است و در این راه به هیچ وجه کوتاه نمی آئیم.

/ 0 نظر / 5 بازدید