باز هم رسانه های دلال و لاشخوری از تیم های شهرستانی

اینکه تو فوتبال حرفه ای یه رسانه چطور می تونه از بازیکن یک تیم در مورد تیم دیگه و رفتنش به تیم دیگه صحبت کنه فکر می کنم فقط تو ایران مد باشه و البته برای سرخابی ها.کی احترام به تیم ها و هوادارشون تو فوتبال ایران حفظ می شه واقعا نمی دونم.البته این احتمال هم زیاد هست که این مصاحبه ساختگی باشه ولی به هر حال کار کثیفی هست که تو ایران زیاد دیده می شه:

 

شرایط مهیا باشد به استقلال برمی گردم/جان واریو: می خواستم در شادی همه استقلالی ها سهیم باشم
فابیو جان واریو هافبک برزیلی تیم سپاهان بسیار علاقمند است که پس از جدایی امیر قلعه نوعی از اصفهان، این تیم راترک کرده و در صورت عدم حضور در تیم تراکتور سازی و همراهی قلعه نوعی، به استقلال بازگردد اما شرایط مهیا نشد.
                    
    
جان واریو در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: شرایط استقلال بسیار ایده آل است و من به این دلیل خوشحال هستم با اینکه در این تیم حضور ندارم اما شرایط را مورد بررسی قرار می دهم.

وی افزود: از برد استقلال مقابل پرسپولیس بسیار خوشحال شدم بسیار دوست داشتم در این بازی مهم و حساس در تهران بودم و تیم را همراهی می کردم و یا حداقل همراه استقلالی ها بودم اما این اتفاق رخ نداد.

جان واریو خاطر نشان کرد: می خواستم در شادی همه آبی ها سهیم باشم اما قسمت نبود در این بازی مهم و شادی آور من در استقلال باشم.

وی یادآور شد، آرزو داشتم بار دیگر به این تیم بازگردم اگر شرایط مهیا شود از این اتفاق استقبال می کنم.

/ 0 نظر / 6 بازدید