اظهار نظر شخصی از تریبون سایت رسمی ایمنا؛برای نویسنده ایمنا متاسفم!!!

قلعه نویی، ریلکس در فولادشهر
یادداشت روز: انگار امیر سرمربی سپاهان بود
خبرگزاری ایمنا: هنوز یاد و خاطره آن سپاهان که مظهر بلوغ حرفه ای و کیفیت در نزد هواداران سپاهان بود و هدایتش را امیر قلعه نویی بر عهده داشت در ذهن هواداران سپاهان هست.

دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۱ - ۱۳:۱۵

جایگاه خبرنگاران ورزشگاه فولادشهر پر بود. تماشاگر بازی سپاهان در لیگ قهرمانان بودیم، آن زمانی که قدرتمندترین سپاهان تاریخ، به ایرانی و آسیایی زیر ۴ تا نمی زد، همان زمانی که شعار هواداران سپاهان شده بود: «هر کی میاد اصفهان، چارتایی بر می گرده»
تیم رویایی امیر قلعه نویی و نمایش کهکشانی این تیم. همانجا به یکی از همکاران گفتم: نگاه کن و لذت ببر که این قله سپاهان است و دیگر نظیرش اتفاق نخواهد افتاد. تیمی کهکشانی و غیرقابل مهار که در همه پستها بهترینها را در اختیار داشت.
سپاهان با امیر قلعه نویی به خصوص در نیم فصل دوم به واقع تیمی بی نظیر بود که حتی کیفیت این تیم مزدک میرزایی گزارشگر نام آشنای فوتبال کشورمان را به گفتن این جمله وادار ساخت که: « سپاهان در حال حاضر به مراتب از تیم ملی ایران قدرتمندتر است.»
هنوز یاد و خاطره آن سپاهان که مظهر بلوغ حرفه ای و کیفیت بود و هدایتش را امیر قلعه نویی بر عهده داشت در ذهن هواداران سپاهان هست و شاید همین رابطه ذهنی است که در بازی که هواداران سپاهان حسابی از خجالت حیدری، رحمتی و حتی نکونام در می آیند کوچکترین بی احترامی به سرمربی سابق تیمشان نمی کنند و در ابتدای بازی او را با شعارهای شیرین خود میهمان می کنند.
همین رابطه است که وقتی استقلالی ها می آیند شعارهایی علیه سپاهانی ها سر دهند، امیر با عتاب از آنها می خواهد هرگز این کار را نکنند.
همین رابطه است که وقتی امیر در کنفرانس مطبوعاتی فولادشهر ظاهر می شود آنقدر خودمانی رفتار می کند که همگان فکر می کنند او سرمربی سپاهان است نه کرانچار. شاید همین حس نسبت به اصفهان است که در کنفرانس فولادشهر همیشه حرفهای بدون لحاظ خط قرمزی می زند که حتی در اتفاق کنفرانس آزادی با این اعتماد پشت تریبون نمی رود.
امیر دیروز در کنفرانس مطبوعاتی فولاشهر دیدنی بود. بدون «علی» آمد، با همه خوش و بش کرد، به همه نهایت احترام را گذاشت، حرفهایش را راحت تر از هر کجای دیگر زد، دست و روبوسی کرد و با گفتن صد حیف از اینکه آقایان سیاسی نگذاشتند با سپاهان قهرمان آسیا شود با خبرنگاران خداحافظی کرد.
قلعه نویی با سپاهان فوق العاده بود و حیف که فرصت قهرمانی آسیا از او گرفته شد. حس هواداران سپاهان نسبت به او شاید چیزی شبیه هواداران رئال نسبت به رونالدو باشد. عاشق رکوردها و کیفیتهای او با تاملی احساس گیر بر روی صفرهای قرارداد رکوردشکنش با تیمشان...

 

این جناب نویسنده از اون دسته افرادی بوده که واقعاً تو عالم هپروت سیر می کنه.توضیح بیشتر نمی دم چون دلایل توهم ایشون را تو مطالب قبلیم نوشتم.برو به همون ولخرجی های از کیسه مردم خوش باش و تیم های کهکشانی.برو دلت به همون رکوردها خوش باشه.البته فکر کنم ایشون بیشتر از هواداران قلعه نوعی هست چون از فحاشی هواداران سپاهان به بازیکنان یه جورایی به نفع قلعه نوعی گذشته !!!؟

/ 0 نظر / 13 بازدید