آقای عسگری شما بشین فیلم آموزش داوری ببین!!!

منتظر دیدن فیلم بازی راه آهن- سپاهان هستیم

 عسگری: بر اساس گزارش ناظر، داور خطای هند دروازه بان راه آهن را نگرفته است .    


به گزارش ورزش سه ، حسین عسگری رئیس دپارتمان داوری در گفت و گو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال، درباره قضاوت دیدار تیم های راه آهن و سپاهان به نکاتی اشاره کرد.

وی در این باره گفت: دپارتمان داوری هنوز فیلم بازی را ندیده و منتظر دیدن فیلم بازی هستیم تا قضاوت داور را آنالیز کنیم اما بر اساس گزارش ناظر داوری بازی، قضاوت داور به جز یک صحنه مشکل خاصی نداشته است.

عسگری در پایان گفت: تنها در یک صحنه که ناظر داوری به اطلاع ما رسانده داور بازی خطای هند دروازه بان راه آهن را بیرون محوطه جریمه نگرفته است که اگر می گرفت باید دروازه بان را اخراج می کرد و راه آهن ده نفره می شد.بازهم تاکید می کنم که منتظر دیدن فیلم بازی هستیم تا درباره این صحنه اظهارنظر کنیم.

 

ایشون بهتره به جای دیدن فیلم این بازی فیلم آموزش داوری ببینند بلکه به یه دردی شون بخوره.همچین می گه فیلم بازی را ببینم انگار حالا قرار هست چه اتفاق بزرگی بیوفته.فیلم را می بینند و بعدش یه تقدیرنامه هم می دن به اون مظفری زاده بی وجدان!!!

/ 1 نظر / 13 بازدید
زیتا رضایی

سلام و و قت بخیر وبلاگ خوبی ست/و در مورد دو تیم مورد علاقه من سپاهان و ذوب آهن نوشتن از خوب هو خوبتر است. اما....ما اصفهانی ها ممکن است به جای "کارت"دارم بگوییم "کاریت دارم " اما نشنیده ام به جای به دردش بخوره بگوییم "به دردی ش بخوره" دیگر خیلی هم غلظتش را بی خودی بالا نبرید...البته ببخشید جسارت کردم ولی واقعا اینفدر از هر کسی شنیده ام که بی خودی لهجه اصفهانی را تقلید می کند ؟آن هم نادرست که حساس شده ام گرچه خودم به زبان معیار صبحت می کنم زبانی که بعضی ها از بی اطلاعی گمان می کنند زبان و لهجه تهرانی ست ...که نیست لهجه تهرانی...شبیه لهجه داشی مشتی هاشونه شبیه لهجه بی تا فرهی آن هم نه در فیلم هایش در مصاحبه هایش...شل و وارفته و کمی لمپنی...لهجه خیلی شیک و قشنگی نیست...ببخشید زیاده گویی شد برقرار باشید