بازم فصل نقل و انتقالات و حاشیه ها

نمی دونم چطور می شه از دست این قلعه نوعی دور و بر سپاهان راحت شد؟از این آدم هیچ وقت خوشم نمیومده و نمیاد.باز فصل نقل و انتقالات شد و شایعه ها.روی کثیف فوتبال ما از همین شروع خودش را نشون می ده.کلاً فوتبال مون زجر اور شده.از نقل و انتقالات تا قهرمانی همه اش پر از حاشیه است.تو هیچکدوم هم اصول ثابتی دیده نمی شه.

هر اتفاقی می افته امیدوارم قلعه نوعی تو اصفهان نیاد.دیگه اگه قرار هست به مربی ایرانی برسیم حق منصور ابراهیم زاده است.هر چند با وجود برخی هوادارهای طماع سپاهانی کار راحتی هم نخواهد داشت.کسایی که عشق قهرمانی باعث می شه حتی چشم به زحمات گذشته منصور ببندند و اگه لازم بدونند بهش توهین هم بکنند.

از اون طرف دوباره شایعه اومدن رحمتی.فحشی نبود به این بنده خدا نداده باشند بعد که حرف اومدنش وسط میاد قربون صدقه اش می رند و به به می کنند.

کلاً بعضی ثبات شخصیتی ندارند.همین جماعت بنگر هم باز بیاد میرند کنارش عکس هم میندازند.

خدا صبر بده!!!

/ 2 نظر / 29 بازدید
عمه

سلام.آخ که دست گذاشتی روزخم...این قلعه نوعی هرجامیره قبلش نوچه هاش میرن جاده صاف کن داره...وگرنه همچه تحفه ای نیست.منم که هیچی بلدنباشم ولی بخوام اول سمپاشی بکنم تیم حریفان روتضعیف بکنم خب میشم قهرمان...ندیدین بائو چطوری شهرداری تبریزروپوکوندبعدآقا امیرخانش بردتش استقلال؟ویا دیگران دیگران؟

الی

نه قرمز نه آبی فقط زرد طلایی![نیشخند] کل کل میای ؟؟منتظرم[چشمک] من دست تنهام طلاییا نیستن !!