مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان: بدهی این باشگاه مشخص است

اصفهان - مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اصفهان گفت: بدهی های این باشگاه که پیش از قبول مسوولیتم در باشگاه سپاهان بوجود آمده، مشخص است.
    

 'علیرضا رحیمی' روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اضافه کرد:
اسناد برای شفاف سازی وجود دارد تا ادعای برخی افراد در این زمینه بر اساس سند مشخص شود.
وی اضافه کرد: طلبکاران باشگاه از جمله 'فرهاد کاظمی'، 'امیر قلعه نویی'، بازیکنان و مربیان تیم های فوتبال، هندبال و کاراته در قید حیات هستند و طلب این افراد که بخشی از بدهی باشگاه سپاهان است را نمی توان انکار کرد.
مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اصفهان اظهار داشت: قصد زیر سوال بردن شخص یا اشخاص خاصی را ندارم اما اظهارات من مبنی بر اعلام بدهی باشگاه تنویر افکار عمومی بوده است.
مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با بیان این مطلب که قصد پاسخگویی به برخی افراد را ندارم و وقت خود را صرف این امور نمی کنم، افزود: در شان باشگاه سپاهان اصفهان نیست که وارد این مسایل شود.
رحیمی به موفقیت های تیم سپاهان اصفهان در لیگ برتر و پیروزی این تیم در دیدارهای رفت و برگشت مقابل السد قطر در لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا اشاره کرد و افزود: پتانسیل تیم فوتبال سپاهان نسبت به فصل گذشته بیشتر است و این تیم تا پایان رقابت های لیگ برتر در جمع مدعیان کسب عنوان قهرمانی قرار خواهد گرفت.
وی افزود: هر کس سپاهان را دوست دارد باید به حمایت این تیم در آید و از طرح مسایل حاشیه ای اجتناب کند لذا انتظارم از تماشاگران سپاهان این است تا به دور از مسایل حاشیه ای، این تیم را حمایت کنند.

/ 0 نظر / 6 بازدید