موضع رسمی من در مقابل سپاهان فصل جاری

من تا وقتی که مدیران این موارد را در نظر داشته باشند ازشون حمایت می کنم حتی اگه تیم امسال هم قهرمان که چه عرض کنم سهمیه آسیا هم نگیره:

1-هدف اصلی شون جوان گرایی تدریجی سپاهان در سال های آتی باشه.

2-استفاده تدریجی از بازیکنان مستعد تیم های پایه در تیم اصلی(باز هم تاکید می کنم نه به قول بعضی دوستان راه اندازی مهد کودک!!! و جوان گرایی افراطی).

3-جذب بازیکنان با تجربه و آماده برای برقراری توازن در قدرت تیم و انتقال تجارب اون ها به جوانان.

4-حمایت از کادر فنی فعلی توسط مدیریت و تقویت کادر فنی فعلی با استفاده از توانایی های بومی و سپاهانی و حتی مربیان برتر غیر سپاهانی.

5-که شاید اولویت اول باشه، توجه به برنامه های مالی و اقتصادی از طریق ترانسفر بازیکنان جوان و بزرگسال که نیازی بهشون نیست و با باشگاه قرارداد دارند.(بر خلاف قبل که به هر طریقی می خواستند برخی بازیکنان را در تیم نگه دارند که دست آخر هم بازیکن با پایان قرارداد راحت می رفت بدون اینکه عایدی مالی برای باشگاه داشته باشه) و همینطور برنامه ریزی های لازم برای جذب منابع مالی پایدار با کمک حامیان مالی قوی با قراردادهای بلند مدت و....

6-اخراج بازیکنانی که فکر می کنند با ناز کردن برای باشگاه می تونند رقم قراردادهاشون را ببرند بالا.

7-اخراج بازیکنان بی انظباط که به قوانین تیم و باشگاه بی احترامی می کنند.

 

در کل باشگاه باید همه جوره شرایط را برای تیم به صورت حرفه ای فراهم کنه و صد البته بازخورد حرفه ای هم از تیم و کادر فنیش داشته باشه.این طور هم نمی شه کادر فنی سو عملکرد داشته باشه و مورد بازخواست قرار نگیره.

/ 1 نظر / 13 بازدید
الکترو اسموک

دوست خوب من محمد با ما تبادل لینک میکنی ؟ آیا ؟ اگر مایل بودی سایت من را باعنوان الکترو اسموک لینک کنید . و سپس تو بخش نظرات سایت عنوان لینکتون را بگید تا منم شما رو لینک کنم . با تشکر http://www.javanbazar.com پیج رنک گوگل 2 بازدید روزانه : 800 امیدوارم با درخواست همشهریتون موافقت نمائید