مربی سپاهان: با مس کرمان، السد را شکست می دهم!!

سرمربی تیم فوتبال سپاهان ایران گفت: با همین تاکتیک‌هایی که بلدم با تیم مس کرمان السد را شکست دادم.
 

به گزارش جام نیوز؛ لوکا بوناچیچ در نشست خبری پیش از بازی تیم‌های فوتبال سپاهان ایران و السد قطر اظهار کرد: رسیدن به نیمه نهایی دور از دسترس نیست، همه چیز به بازی فردا بستگی دارد. باید بازیکنان و بچه ها تلاش کنند اما با این حال خیلی امیدوارم.
وی افزود: پیروزی‌ای که در بازی رفت بدست آوردیم متاسفانه از دست رفت. ما در آن مسابقه فقط به فوتبال فکر کردیم و بر اثر اشتباهی که صورت گرفت،‌ AFC حکمی صادر کرد که نتیجه برعکس شد.
بوناچیچ تاکید کرد: من در واقع مربی فنی تیم هستم و مسایل تاکتیکی به من بر می گردد؛ بنابراین نمی‌توانم دخالتی در اتفاقات افتاده و تصمیمی که AFC گرفته داشته باشم. بی‌تردید وقتی بازیکنان پس از پیروزی یک بر صفر با نتیجه شکست سه بر صفر مواجه می‌شوند، تاثیرات روحی زیادی می‌پذیرند اما به هر حال تمام هدف ما برد و صعود به مرحله بعد است.
خبرنگاری در مورد تغییرات زیاد لیست بازیکنان سپاهان پرسید که بوناچیچ پاسخ داد: شما فکر می‌کنید مقصر جابجایی بازیکنان من هستم؟ شاید علت اینکه ما نتوانیم قهرمان شویم کمبود بازیکن باشد چرا که من با مس کرمان توانستم السد را با همین تاکتیک‌هایی که بلدم با 4 گل شکست دهم.
بوناچیچ افزود: سپاهان تاکنون در بازی‌های خارج از خانه عملکرد بهتری داشته است. اکنون واقعا رسیدن به نیمه نهایی برای ما دور از دسترس نیست. من با تیم مس که باشگاهی کوچک تر از سپاهان بود توانستیم این تیم را شکست دهیم. امیدواریم این بار هم آن اتفاق بیفتد.
به گزارش ایسنا، در این نشست سیدجلال حسینی مدافع سپاهان نیز درباره بازی با السد گفت: ما آمادگی خیلی خوبی داریم. باید اتفاقی که برای بازی رفت افتاده را جبران کنیم. کارمان سخت و باید با تمام وجود بازی کنیم. سعی می‌کنیم حتی جزیی‌ترین برنامه‌های کادر فنی را به بهترین شکل اجرا کنیم تا پیروز باشیم.
حسینی ادامه داد: ما نمی توانیم در مورد نتیحه ای که رقم خورده فکر کنیم. در حال حاضر فقط روی بازی فردا (چهارشنبه) تمرکز کرده‌ایم. با وجود آن که در قطر بازی خواهیم کرد اما می‌توانیم نمایش خوبی داشته باشیم. نبرد سختی پیش روی ماست اما انگیزه بیشتری نسبت به بازی رفت داریم.

/ 0 نظر / 6 بازدید