چرا سپاهان بازی های لیگش را تعطیل کرد

سال هاست که عاشق سپاهان بودم و بازی های زیادی را از این تیم تو ورزشگاه حضور داشتم.یه جوری زندگیم باهاش گره خورده.بهتره بگم سپاهان تیم اول منه.هر چند ذوب هم تیم دوست داشتنی ای هست و الان منطقی تر از سپاهان عمل می کنه.

با یه پیش زمینه برم سراغ بحث اصلی:

مگه تیم ملی امید قرار نیست امید آینده فوتبال ما باشه؟چرا مسئولان فدراسیون و کادر فنی اجازه ندادند تیم امید کاملاً با شرایط سنی امید پا به بازی های آسیایی بذاره؟والا ما هر چی یادمون می یاد تیم هایی مثل کره و ژاپن همیشه حتی با تیم های جوون تر از امیدشون در بازی های آسیایی شرکت می کردند چرا ما اینقدر ترسو و کوته بین هستیم؟چرا به فکر آینده نیستیم؟چرا به جوونامون اعتماد نمی کنیم؟خلاصه اینکه به نظر من حضور سه بازی کن بزرگسال اشتباه محض هست.

اما با دعوت سه بازیکن سپاهان به تیم امید یعنی احسان حاج صفی،سید جلال حسینی و سید مهدی رحمتی فدراسیون این اجازه را به سپاهان داد که اگه خواست بازی هاش را برگزار نکنه.سپاهان و در راس تصمیم گیرنده اون امیر قلعه نوعی هم خیلی راحت این مسئله را قبول کرد.برای من قابل قبول نیست تیمی با این همه ستاره و بازیکن به این راحتی مسابقاتش را لغو کنه.روند کیفی نتیجه گیری اش را به تعویق بندازه و از همه بدتر بازی های فشرده بعد را به جون بخره!!!

شاید بهتر بود آقای قلعه نوعی به بقیه بازیکن هاش اعتماد می کرد و این تصمیم را نمی گرفت.سپاهان بزرگتر از این حرفاست که با نبود دو سه بازیکن ضعیف بشه.

آقای قلعه نوعی از من می شنوی اشتباه کردی.

توضیح:البته بازی اولش که با صبا بود و لغو شد شرایط تیم خیلی سخت بود.چون علاوه بر نبود سید جلال حسینی هادی عقیلی مصدوم بود و محسن بنگر هم محروم.در نتیجه عملاً سه دفاع اصلیش تو این بازی نبود.

ولی من شک ندارم با این وجود می تونست جایگزین های دیگه هم داشته باشه.

/ 0 نظر / 2 بازدید