به خیلی‌ها بر خورده است! / کارشناسان ایران و خارج بسیار متفاوتند

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام


مدافع تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: انتخاب من به عنوان یکی از کاندیداهای برترین بازیکن سال آسیا، به خیلی‌ها بر خورده است!

محسن بنگر درباره انتخابش به عنوان یکی از کاندیداهای برترین بازیکن سال آسیا عنوان کرد: دلیل این را که خیلی از روزنامه ها از انتخاب من به عنوان یکی از کاندیداها ناراحت شده اند، نمی دانم. یکی از روزنامه ها نوشته بود، محسن بنگر نباید در این لیست قرار می گرفته و شانسی برای انتخاب به عنوان بازیکن برتر سال قاره ندارم.

وی افزود: احتمالا این انتخاب باعث شده این دوستان به حق و حقوق خود نرسند چرا که خیلی به آنها بر خورده است! در همان روزنامه نوشته اند، 5 بازی سکونشین بوده ام و حقم نبوده که در این لیست باشم. با این که در دو سال اخیر بیشترین حضور در ترکیب تیم سپاهان را تجربه کرده ام. اگر بازیکن استقلال یا پیروزی بودم، همان روزنامه برایم کیک تولد می گرفت و برای رفتن به مسابقات بدرقه ام می کرد!

مدافع سپاهان ادامه داد: از این که در این لیست حضور دارم، خیلی خوشحالم و مطمئنا سعی می کنم با تلاش بیشتر نقشم را در موفقیت سپاهان افزایش دهم.

بنگر تصریح کرد: کارشناسانی که در ایران حضور دارند، با آنهایی که خارج از ایران هستند و بازی های ما را نگاه می کنند، بسیار متفاوتند!

وی در پایان خاطر نشان کرد: انتخابم به عنوان یکی از کاندیداها را به هواداران خوب سپاهان و مجموعه باشگاه تقدیم می کنم چرا که هر چه دارم از این باشگاه و هواداران خونگرمش است.

بنگر با خوب توصیف کردن شرایط تیم فوتبال سپاهان اصفهان، پیرامون تعطیلی بازی های این تیم در لیگ برتر اظهار کرد: متاسفانه این موضوع اصلا به نفع ما نبود و در حقیقت برای ما بد هم شد. چرا که روند رو به رشدی را آغاز کرده بودیم و نتایج مناسبی را هم کسب می کردیم. مطمئنا باید این بازی‌ها را در زمانی که دیگر تیم ها به تعطیلات می روند، انجام دهیم. با این حال سپاهان حرفه ای است و می تواند هر 4 روز یک مسابقه برگزار کند. هدف ما قهرمانی در لیگ برتر ایران و لیگ قهرمانان آسیا است و برای رسیدن به هدف چندان فرقی نمی کند، فاصله زمانی مسابقات مان چند روز است.
/ 0 نظر / 7 بازدید